Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer oparty na II Wojnie Światowej - opinie graczy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Serwer oparty na II Wojnie Światowej - opinie graczy
Opublikowano

Zależy jak to wszystko by się reprezentowało, co jak co, ale to nie łatwy temat do zrobienia.

Ja bym mógłbym pograć na takim serwerze, czemu by nie, ale najlepiej gdyby było na wyższej wersji niż 1.8/1.9, a sama organizacja nie byłaby klapą.

Rozpisz się na ten temat, jak ty ten serwer widzisz ;)

 

Plusy

  • Ciekawa tematyka/oryginalność

Minusy

  • Gracze są przeważnie w wieku 12-17, raczej ich to interesować nie będzie, ale nie wrzucam wszystkich do jednego wora
  • Nie ma co ukrywać, że długa robota przed tobą
Opublikowano

Jeśli mam być szczery to według mnie minecraft mógłby ciekawie się prezentować i dawać wiele możliwości w tym, ale muszę w pełni też zgodzić się z przedmówcą :/ Zagrać bym zagrał, ale raczej jako ciekawostka, a nie tak na stałe.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Takie serwery nie mają sensu, Minecraft nie jest grą wojenną i gdy by taki serwer powstał nie byłoby czuć klimatu w kanciastej grafice :/

Jestem programistą, zaufaj mi :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...