Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Jeżeli ktoś ma procesor 1.30GHZ możliwe czy sie odpalił komputer? Myślę ze nie... Chyba, że na starym systemie Windows 95, a jak by nawet na Windows 7 to lagi w ciul

Pani Kasia

Patrząc na wymagania bez problemu powinien działać 

Procesor: 1 GHz lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)

Pamięć RAM: 1 GB (system 32-bitowy) lub 2 GB (system 64-bitowy)

Wolna przestrzeń na dysku twardym: 16 GB (system 32-bitowy) lub 20 GB (system 64-bitowy)

Karta graficzna obsługująca technologię DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

Pytanie trochę bez sensu , skoro dawniej były procesory 100-300 MHz i windows na nim działał, na pewno Windows 98 czy Milenium. 

W7 działa dobrze na procesorach od 800 Mhz , w pracy mam wersję w7 serwer na takim Duronie,  2Gb DIMM i dysk 800 Mb + 10 Tb backap ( w sumie ) , działa tak sobie od 2002 roku bez żadnej  reinstalacji. 

W domu mam Intela 200 MMX 4 Gb RAM,  Quake 1 działa w sieci bez problemu kiedy gramy czasami po serwerach na całym świecie. 

Autor tematu Napisano
21 godzin temu, Ktosiu napisał:

Pytanie trochę bez sensu , skoro dawniej były procesory 100-300 MHz i windows na nim działał, na pewno Windows 98 czy Milenium. 

W7 działa dobrze na procesorach od 800 Mhz , w pracy mam wersję w7 serwer na takim Duronie,  2Gb DIMM i dysk 800 Mb + 10 Tb backap ( w sumie ) , działa tak sobie od 2002 roku bez żadnej  reinstalacji. 

W domu mam Intela 200 MMX 4 Gb RAM,  Quake 1 działa w sieci bez problemu kiedy gramy czasami po serwerach na całym świecie. 

Kolego przeczytaj całe zanim coś wogole napiszesz

napisałem:

Jeżeli ktoś ma procesor 1.30GHZ możliwe czy sie odpalił komputer? Myślę ze nie... Chyba, że na starym systemie Windows 95, a jak by nawet na Windows 7 to lagi w ciul

Czy ja tutaj napisałem ze sie nie odpali? "Myślę ze nie... Chyba, że na starym systemie Windows 95, a jak by nawet na Windows 7 to lagi w ciul" Napisałem myśle ze nie"

wez zalosny jestes kolego XDDD

Żałosny to sam jesteś.

Naucz sie poprawnie pisać po polsku zamiast mieć pretensję.     Według składnie języka polskiego pytasz o URUCHOMIENIE KOMPUTERA a nie o działanie systemu na komputerze, no chyba że nie potrafisz się właściwie wysłowić po polsku.

p.s Windows 10 działa bez problemu na sprzętach od 800 MHz  z 1Gb ram, to że sie nie da na nim grać to już inna sprawa. 

Autor tematu Napisano (edytowany)
14 godzin temu, Ktosiu napisał:

Żałosny to sam jesteś.

Naucz sie poprawnie pisać po polsku zamiast mieć pretensję.     Według składnie języka polskiego pytasz o URUCHOMIENIE KOMPUTERA a nie o działanie systemu na komputerze, no chyba że nie potrafisz się właściwie wysłowić po polsku.

p.s Windows 10 działa bez problemu na sprzętach od 800 MHz  z 1Gb ram, to że sie nie da na nim grać to już inna sprawa. 

ziomek ja ci powiem jedno, twoje zachowanie jest dziecinne... i uprzedzam Cie ze te forum jest do pomocy, nie do dyskusji z dzieciakami

zadam ci jedno pytanie. ok?

Czemu pouczasz innych skoro sam robisz błędy?

Edytowano przez Nygulka

Biedne obrażone dziecko , wytyka mu sie jego błędy to zaczyna pyskować i obrażać. 

Pomyśl dzieciaku nim coś napiszesz , jak na razie opisujesz tylko swoje żałosne zachowanie.  Chciałeś dyskusje to ją masz a że nie pasuje Ci jej przebieg  albo jej nie zrozumiałeś to już twój problem. 

Nigdzie nie piszesz że oczekujesz pomocy, może zdecydujesz sie w końcu o co chodziło w temacie ? 

Nie wiem o jakie błędy chodzi, widocznie bardziej żałosny już być nie możesz i chwytasz sie brzytwy plotąc bzdury. 

Podsumuje to tak: piszesz jak dziecko, które dopiero co nauczyło się składać literki w zdania i jeszcze masz jakieś pretensje. Nawet windows 7 odpali się komfortowo na jednym rdzeniu 1.3 GHz i 2 GB ramu. Nie mam pojęcia o czym pisałeś w pierwszym poście

Autor tematu Napisano
2 godziny temu, Ktosiu napisał:

Biedne obrażone dziecko , wytyka mu sie jego błędy to zaczyna pyskować i obrażać. 

Pomyśl dzieciaku nim coś napiszesz , jak na razie opisujesz tylko swoje żałosne zachowanie.  Chciałeś dyskusje to ją masz a że nie pasuje Ci jej przebieg  albo jej nie zrozumiałeś to już twój problem. 

Nigdzie nie piszesz że oczekujesz pomocy, może zdecydujesz sie w końcu o co chodziło w temacie ? 

Nie wiem o jakie błędy chodzi, widocznie bardziej żałosny już być nie możesz i chwytasz sie brzytwy plotąc bzdury. 

taki kozaczek z ciebie? zapraszam ts

Po co, by wysłuchiwać bluzgów dzieciaka niepotrafiącego znieść krytyki ?    Człowieku weź sobei prysznic na wstrzymanie i wróć jak otrzeźwiejesz normalny. 

Dobra, starczy tego. Odpowiedź została udzielona, jeśli autor tematu nie czuje się nią usatysfakcjonowany - proszę ochłonąć, zapoznać się z regulaminem i wtedy wrócić do działu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.