Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak transmisji głosu po uruchomieniu gry


RzadeK_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, mam pewien problem z teamspeak 3. Wszystko fajnie działa do momentu gdy nie włączę np. gry Fortnite, po pewnym czasie granie, przestaje mi jakby działać mikrofon na ts3, wszystkich słyszę a przy moim nicku nie wyświetla się nawet jasno-niebieskie kółko tylko pozostaje ciemne gdy wciskam klawisz aktywacji głosu. Odpaliłem też za pomocą administratora ale i tak to nic nie dało, proszę o pomoc :/

1j90lz.jpg

  • Aive zmienił(a) tytuł na Brak transmisji głosu po uruchomieniu gry
Opublikowano

Wiesz może jak temu zaradzić aby można było na przycisk? Na wykrywanie głosu nie pomaga

1j90lz.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, RzadeK_ napisał:

Wiesz może jak temu zaradzić aby można było na przycisk? Na wykrywanie głosu nie pomaga

Na internecie znalazłem rozwiązanie:

 

Ustaw,załącz w ustawieniach dźwięku "Miks stereo"?Do tego uaktualnij sterownik do karty dzwiękowej. Zobacz do tego celu darmowy :SnailDrivers":

http://forum.komputerswiat.pl/topic/20581-aktualizacja-sterowników-w-windows-slimdrivers/

 

Być może to Ci pomoże. 

Opublikowano

Ale tu chodzi o to, że tylko gdy włączam fortnite odrazu przestaje mi działać mikrofon na ts3 :/

1j90lz.jpg

Opublikowano

w ustawieniach mikrofonu w trybie wyłączności odznacz 'zezwalaj aplikacjom na przejmowanie wyłącznej kontroli nad tym urządzaniem' oraz 'nadaj priorytet aplikacjom w trybie wyłączności'

 

jak nie działa to spróbuj odpalić jako administrator,  ponieważ gra może nie pozwalać na użycie mikrofonu ze względu na prawa administratora, odpalenie jako administrator powinno wtedy pomóc

 

jak nie działa, daj znać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...