Skocz do zawartości

Komputer Allegro raty

100P3REK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę z dwoma pytaniami 

1.Czy ten owy komputer jest legit ( https://allegro.pl/komputer-do-gier-gtx1060-6gb-intel-i5-8gb-win-10-i7590566727.html?reco_id=94a726d0-f1bf-11e8-94fb-246e9677f638 ) i czy się opłaca taki kupic jesli nie to jaki (składany z allegro)

2. Czy mogę wziąć go na raty jeżeli jestem osobą pełnoletnią oraz mam umowę do 31 sierpnia ( praktyki ) ?

Pozdrawiam

Ps. Wiem że się przepłaca ale jak wezmę na raty to nie odczuję za bardzo tej wielkiej straty

#edit1

Lub Czy jest opcja na morele abym wziął coś na raty chodzi mi tu o komputer ale jeśli ktoś chce to może złożyć nie drogi ale fajny komputer pod gry (gtaV,csgo,hurtword,lol itp)

Edytowane przez 100P3REK

Twój problem od kogo kupujesz, masz opinie czytaj. Niby to samo co w serwisach bardziej znanych ale zawsze to jakiś pośrednik. 

Zresztą, nie weźmiesz na raty bo nie zarabiasz i nie masz pracy, zresztą sam się pytaj jak chcesz wiedzieć. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

4 minuty temu, Ktosiu napisał:

Twój problem od kogo kupujesz, masz opinie czytaj. Niby to samo co w serwisach bardziej znanych ale zawsze to jakiś pośrednik. 

Zresztą, nie weźmiesz na raty bo nie zarabiasz i nie masz pracy, zresztą sam się pytaj jak chcesz wiedzieć. 

A co z ratami, chodzi mi o to ze kończę teraz szkole i mam umowę do sierpnia i raczej ja przedłużam bo tam zostaje a jak nie to idę gdzieś indziej ale cały czas będę miał gotówkę na koncie...

Nie wiem czy zrozumiałeś.

Chcesz informacji to sam się pytaj u źródła ( w banku który udzieli tego kredytu ) , mało bank obchodzi że masz gotówkę na koncie kiedy nie masz zdolności kredytowej.  Zarabiać to możesz nawet kilka tysięcy ale kredytu w większości banków nie dostaniesz  bez stałej  pracy.  Szukaj poręczyciela kredytu.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

4 minuty temu, Ktosiu napisał:

Nie wiem czy zrozumiałeś.

Chcesz informacji to sam się pytaj u źródła ( w banku który udzieli tego kredytu ) , mało bank obchodzi że masz gotówkę na koncie kiedy nie masz zdolności kredytowej.  Zarabiać to możesz nawet kilka tysięcy ale kredytu w większości banków nie dostaniesz  bez stałej  pracy.  Szukaj poręczyciela kredytu.

Dobra teraz już zrozumiałem, dzięki za pomoc i miłego wieczorku siemanko ;) 

• Aive zmienił(a) tytuł na Komputer Allegro raty
3 godziny temu, 100P3REK napisał:

Witam

Piszę z dwoma pytaniami 

1.Czy ten owy komputer jest legit ( https://allegro.pl/komputer-do-gier-gtx1060-6gb-intel-i5-8gb-win-10-i7590566727.html?reco_id=94a726d0-f1bf-11e8-94fb-246e9677f638 ) i czy się opłaca taki kupic jesli nie to jaki (składany z allegro)

2. Czy mogę wziąć go na raty jeżeli jestem osobą pełnoletnią oraz mam umowę do 31 sierpnia ( praktyki ) ?

Pozdrawiam

Ps. Wiem że się przepłaca ale jak wezmę na raty to nie odczuję za bardzo tej wielkiej straty

#edit1

Lub Czy jest opcja na morele abym wziął coś na raty chodzi mi tu o komputer ale jeśli ktoś chce to może złożyć nie drogi ale fajny komputer pod gry (gtaV,csgo,hurtword,lol itp)

Nie bierz tego shitu z allegro.

Przeczytaj sobie tutaj wątek w dziale dlaczego.

Zasilacz podany jako 500W
Ale skąd wiesz czy po dwóch dniach się nie spali, albo co gorsza płyty głównej?

Obudowa, która jest podana w zestawie to piec, nie widać tam chłodzenia do 1060, gdzie już 1050 wytwarza mocne temperatury.

O kredyt idź się pytać do banku, jeżeli masz Millenium, odpal sobie ich apkę i w niej sprawdź.
Inny bank niż ten w którym masz konto kredytu Ci nie da, ponieważ najchętniej da tylko twój, widzą migrację $$ na twoim koncie i to głównie zadecyduje.

Ja w ich aplikacji biorę kredyt bez podawania jakichkolwiek dokumentów, wpisuję wszystko jak mi się podoba a po 5min mam kasę.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Nie polecałbym Ci tego komputera,  na tą chwilę może dawać radę w grach i ogólnym użytkowaniu, o ile oczywiście zasilacz nie spali Ci komputera (Gdyż nie wiemy jaki jest, prawdopodobnie niskiego sortu złom), to za rok czy 2 lata będziesz musiał wymienić wszystko poza kartą graficzną, gdyż będzie to zbyt słaba konfiguracja. Obudowa też pewnie mało praktyczna oraz z słabą cyrkulacją powietrza. Dysk 500GB jest kompletnie nie opłacalny w tych czasach ze względu na cenę (Prawie za identyczną masz 1 TB). Powątpiewałbym też w oryginalność systemu, chociaż tu może być różnie.

Ogólnie na Twoim miejscu bym odpuścił.

#1  MOBO: Gigabyte GA-B85M-D3H CPU: Intel CORE i5-4460 GPU:  Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming RAM: G.Skill DDR3 8GB RipjawsX 1600MHz CL7  

PSU: Thermaltake Smart SE 630W HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: ADATA Premier Pro SP920 CASE: Raijintek Arcadia Monitory: Iiyama E2481HS

#2  MOBO: Gigabyte B450 AORUS ELITE CPU: AMD Ryzen 5 2600 GPU: Gigabyte GeForce RTX 2060 OC RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 16 GB 3200MHz  CL16  

PSU: SilentiumPC Vero M2 600W  SSD: SSD Silicon Power Ace A55 512GB CASE: SilentiumPC Regnum RG4T  Monitory: Acer Nitro VG240YUbmiipx

Ogólnie nie dostaniesz w raty, nie masz zdolności kredytowej.

22 godziny temu, Nekrosmanteia napisał:

O kredyt idź się pytać do banku, jeżeli masz Millenium, odpal sobie ich apkę i w niej sprawdź.
Inny bank niż ten w którym masz konto kredytu Ci nie da, ponieważ najchętniej da tylko twój, widzą migrację $$ na twoim koncie i to głównie zadecyduje.

Ja w ich aplikacji biorę kredyt bez podawania jakichkolwiek dokumentów, wpisuję wszystko jak mi się podoba a po 5min mam kasę.

Nikt nie da osobie, która odbywa "praktyki" kredytu. Co mają migracje $$ na koncie? Zdolność kredytowa jest ustalana m.in. poprzez stałą umowę o pracę.

Wiele banków posiada na swojej stronie posiada symulatory zdolności kredytowej. 

Druga sprawa. Nie wiem czy doczytałeś:

Cytat

całkowita kwota kredytu/pożyczki: 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu/pożyczki: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł.

Tak naprawdę biorąc ten komputer w raty to dopłacasz dodatkowo 387.84 zł, ale o tym nie wiesz. 

Patrząc na osiągi w grach, niestety nie jest podane na jakich ustawieniach graficznych (napisana tylko rozdzielczość). Też mogę ustawić najwyższą rozdzielczość oraz ustawić ustawienia dla wooden pc, czyli najniższa jakość grafiki. Mój komputer składałem za niecałe 2 tysiaki i wyniki mam o wiele lepsze niż zaprezentowane. Według mnie coś tu śmierdzi i nie brałbym tego. 

Mógłbym ci złożyć coś w podobnej cenie i o wiele lepsze.

12 godzin temu, Sztalixon napisał:

Ogólnie nie dostaniesz w raty, nie masz zdolności kredytowej.

Nikt nie da osobie, która odbywa "praktyki" kredytu. Co mają migracje $$ na koncie? Zdolność kredytowa jest ustalana m.in. poprzez stałą umowę o pracę.

Wiele banków posiada na swojej stronie posiada symulatory zdolności kredytowej. 

Druga sprawa. Nie wiem czy doczytałeś:

Tak naprawdę biorąc ten komputer w raty to dopłacasz dodatkowo 387.84 zł, ale o tym nie wiesz. 

Patrząc na osiągi w grach, niestety nie jest podane na jakich ustawieniach graficznych (napisana tylko rozdzielczość). Też mogę ustawić najwyższą rozdzielczość oraz ustawić ustawienia dla wooden pc, czyli najniższa jakość grafiki. Mój komputer składałem za niecałe 2 tysiaki i wyniki mam o wiele lepsze niż zaprezentowane. Według mnie coś tu śmierdzi i nie brałbym tego. 

Mógłbym ci złożyć coś w podobnej cenie i o wiele lepsze.

Ja dostałęm kredyt bez żadnych papierków, otworzyłem apkę Millenium, wybrałem kredyt i kwotę, wpisałem ile zarabiam, ile osób utrzymuję i ile miesięcznie wydaję, kliknąłem potwierdź i dostałem kasę na konto.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

1 godzinę temu, Nekrosmanteia napisał:

Ja dostałęm kredyt bez żadnych papierków, otworzyłem apkę Millenium, wybrałem kredyt i kwotę, wpisałem ile zarabiam, ile osób utrzymuję i ile miesięcznie wydaję, kliknąłem potwierdź i dostałem kasę na konto.

Jeżeli mam konto w ipko to też tak mogę ?

36 minut temu, 100P3REK napisał:

Jeżeli mam konto w ipko to też tak mogę ?

nie wiem, millenium mi dało taką opcję, nie sprawdzałem innego banku.

Mam konto od przeszło kilku lat, wpływy na konto są cykliczne więc mi się udało, nie wiem jak u Ciebie 

Mój zestaw

Dnia 28.11.2018 o 13:09, Nekrosmanteia napisał:

Wpiszę, że zarabiam 100 tysięcy to też dostanę kredyt? 

1 godzinę temu, Sztalixon napisał:

Wpiszę, że zarabiam 100 tysięcy to też dostanę kredyt? 

Mało mnie to szczerze interesuje.

Dostałem kredyt, mam stałą ratę i niskie rrso, wiem ile dostałem i ile mam oddać.

Reszta w stylu weryfikacji mnie nie interesuje.

Nie jest mi potrzebna wiedzą z mechaniki przyznawania kredytu, dla mnie ważne są 3 aspekty 

Ile pożyczam

Ile oddaje

Jaka jest stopa oprocentowania

Reszta może być robiona nawet przez Merlina czy Harrego Pottera magicznie, ważne że mam pozytywne "zgłoszenia o kredyt" który dostaję i spłacam wg prognoz i bez jakiś dodatkowych kosztów (ukrytych)

Mój zestaw

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Komputer Allegro raty   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...