Skocz do zawartości

>> TS-TIJARA.PL << -- >> Od graczy dla graczy <<

CycekTeam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

68ny8Xg.png

Nazwa: Tijara             IP/Domena: TS-TIJARA.PL             Ilość Slotów: 200

Edytowane przez CycekTeam

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

A więc zaczynając od układu kanałów, rozumiem że macie współpracę z jakimiś serwerami gier ale nie wygląda to estetycznie gdy jest strefa jednego serwera później strefa administracji ts'a i kolejny serwer...  Utwórzcie pod strefą administracji Ts'a strefę dla partnerów i będzie po kłopocie. Jak dla mnie strefa informacyjna powinna być tuż przy poczekalni czy też centrum pomocy by użytkownik nie musiał latać i jej szukać. Prawdę mówiąc zgubiłem się u was na serwerze. Kolejny błąd to nadmiar stref Money Vip Premium? Po co to komu? Polecam zrezygnować przynajmniej z jednej. 
QovHNwt.png

Nie wiem czemu to ma służyć XD nie wygląda to estetycznie.
Zaraz po wejściu na serwer zauważyłem brak ikon. Nie wiem czy jesteście w trakcie wgrywania nowych czy po prostu nie posiadacie ich.
Tak jak kolega wyżej napisał regulamin i tabelę kar proponuje zrobić jako zwykły opis a nie jako grafikę. Ciężko to się czyta. 
Sporo pracy jeszcze przed wami, ale ze swojej strony życzę powodzenia w rozwoju serwera. :) 

sygnatura.png

11 godzin temu, Wonoace napisał:

A więc zaczynając od układu kanałów, rozumiem że macie współpracę z jakimiś serwerami gier ale nie wygląda to estetycznie gdy jest strefa jednego serwera później strefa administracji ts'a i kolejny serwer...  Utwórzcie pod strefą administracji Ts'a strefę dla partnerów i będzie po kłopocie. Jak dla mnie strefa informacyjna powinna być tuż przy poczekalni czy też centrum pomocy by użytkownik nie musiał latać i jej szukać. Prawdę mówiąc zgubiłem się u was na serwerze. Kolejny błąd to nadmiar stref Money Vip Premium? Po co to komu? Polecam zrezygnować przynajmniej z jednej. 
QovHNwt.png

Nie wiem czemu to ma służyć XD nie wygląda to estetycznie.
Zaraz po wejściu na serwer zauważyłem brak ikon. Nie wiem czy jesteście w trakcie wgrywania nowych czy po prostu nie posiadacie ich.
Tak jak kolega wyżej napisał regulamin i tabelę kar proponuje zrobić jako zwykły opis a nie jako grafikę. Ciężko to się czyta. 
Sporo pracy jeszcze przed wami, ale ze swojej strony życzę powodzenia w rozwoju serwera. :) 

@Wonoace Cześć, 
Bardzo bym chciał podziękować za Twoją konstruktywną krytykę. Oczywiście z administracją mieliśmy zebranie i postaramy się zastosować do Twoich zaleceń.

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

• 2 tygodnie później...

Jeden z administratorów Sabax który pierw bierze ludzi do teamu, a głownie laski po to by świeciły cyckami, po czym wywala ją z ts, ddosuje oraz usuwa rangi i mówi z tekstem „ nie masz tu wstępu”. Nie dość że jest stuleją, to i rozpieszczonym dzieckiem. Nie polecam.

Miałam okazję rozmawiać z kilkoma osobami z administracji tego teamspeak i szczerze mówiąc nie mam żadnych zastrzeżeń. Wydają się całkiem sympatyczni, no jedynie sabax no wiesz nie spodobało mi się twoje zachowanie, doskonale zapewne wiesz o czym mówię, ale tak nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam i życzę powodzenia. ;)

image.png

Dnia 6.12.2018 o 22:18, Tyche napisał:

Jeden z administratorów Sabax który pierw bierze ludzi do teamu, a głownie laski po to by świeciły cyckami, po czym wywala ją z ts, ddosuje oraz usuwa rangi i mówi z tekstem „ nie masz tu wstępu”. Nie dość że jest stuleją, to i rozpieszczonym dzieckiem. Nie polecam.

Nie pierwszy serwer z takim administratorem i nie ostatni... Przykre bo takie osoby psują opinie innym administratorom również. 

Co do mojej ostatniej wizyty sporo się zmieniło, regulamin i taryfikator kar został przepisany, w chwili obecnej da się to spokojnie przeczytać. Ułożenie stref się również poprawiło, widzę stworzyliście strefę premium dla partnerów. Moje uwagi zostały wzięte pod uwagę. :P Jeszcze bym popracował nad banerem i ikonami. Baner jak dla mnie totalnie nie pasuje do serwera ts3 a część ikon jest nie czytelne a części wcale nawet nie ma. Z administracją nie rozmawiałem więc na ten temat się nie wypowiem lecz przez opinie wyżej moja opinia pozostaje neutralna.

Edytowane przez Wonoace

sygnatura.png

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum >> TS   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...