Skocz do zawartości

Jaki kurs zawodowy zrobic?

elakim

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, stoje przed pewnym dylematem. Skonczylem liceum, probowalem studiow, ale to nie dla mnie. Odlozylem pewna sume pieniedzy przez te 2 lata (okolo 15000 zl), i teraz moje pytanie: Jaki kurs zawodowy polecacie? Sam sie nie moge zdecydowac, myslalem nad spawacz Tig + Mig, ale za duzo jest przeciwow wzgledem zdrowia. Szukam czegos po czym bedzie w miare dobra placa. Kurs chcialbym zaczac w maju/czerwcu lub w wakacje. Moze wy mi podsuniecie jakis pomysl. Komentarze typu: zrob kurs taki w czym sie interesujesz itp. Prosze sobie darowac, gdyz moja pasja jest nurkowanie, a narazie nie mam planow na zmiane kraju.

Edytowane przez elakim
18 godzin temu, N3ST0 napisał:

spawacz podwodny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mysle, ze to troche wykracza poza moje granice finansowe, gdyz do tego potrzebny jest kurs nurka 3 klasy. Ja nurkuje bardziej hobbistycznie :P

18 godzin temu, Marchwj napisał:

jak zarobiłeś 15 mln przez 2 lata?

Podobno e15/16 warto sobie zrobić, nieliczne z kwalifikacji, które coś dają ;p

Mala literowka :D

Tak jak wyżej powiedział kolega, pilot jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie nudny jak flaki z olejem, a do tego ciekawy.

Choć też kurs nie należy do łatwych, ale za taką płacę i atmosferę jest opłacalny. Trwa on nawet długo i ciągle trzeba

się dokształcać w tym kierunku (w sensie później wysyłają Cię na mnóstwo szkoleń). Na początku zaczynasz od samej

teorii, później praktyka- symulator samolotu (że tak to nazwę), uczysz się zachowań w wielu przypadkach i obowiązkowa

jest umiejętność pływania (tu raczej nie będziesz miał problemu). Z tego co pamiętam nie jest to aż tak skomplikowane,

ale jak chcesz się bardziej wgłębić to musisz być bardzo elastyczny.

Bardzo polecam ;)

14 godzin temu, Semancja napisał:

Tak jak wyżej powiedział kolega, pilot jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie nudny jak flaki z olejem, a do tego ciekawy.

Choć też kurs nie należy do łatwych, ale za taką płacę i atmosferę jest opłacalny. Trwa on nawet długo i ciągle trzeba

się dokształcać w tym kierunku (w sensie później wysyłają Cię na mnóstwo szkoleń). Na początku zaczynasz od samej

teorii, później praktyka- symulator samolotu (że tak to nazwę), uczysz się zachowań w wielu przypadkach i obowiązkowa

jest umiejętność pływania (tu raczej nie będziesz miał problemu). Z tego co pamiętam nie jest to aż tak skomplikowane,

ale jak chcesz się bardziej wgłębić to musisz być bardzo elastyczny.

Bardzo polecam ;)

A dokladniej pilot czego? Jakis link do szkolen/kursow, cennika?

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jaki kurs zawodowy zrobic?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...