Skocz do zawartości

HotkeyHelper

Gubihe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy jesteś typem gracza, który lubi PVP, ale ze względu na to, że większość graczy znajduje się na serwerach < 7.8, również tam grasz? Czy byłeś kiedyś w sytuacji, w której próbowałeś odruchowo przypisać SD lub UH pod F5 podczas przygotowań do PK, ale zapomniałeś, że możesz wpisywać tylko czary jako hotkey? Moja darmowa aplikacja - HotkeyHelper - przychodzi z pomocą. Zasada działania jest bardzo prosta i została pokazana na poniższym filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=y1hN3oGrV2c

Nie mam nic do MasterCores, a jedynym powodem, dla którego stworzyłem nagranie na tym serwerze jest to, że najłatwiej tam było zebrać przedmioty potrzebne do przygotowania video. Program w aktualnej formie pozwala na dodanie 11 różnych klawiszy i działa poprzez odczytanie pozycji kursora na ekranie, zbindowanie wybranego klawisza, a następnie symulację użycia itemu jako Use with / Use. Utworzone ustawienia można następnie zapisać do pliku, aby załadować go później i nie tracić czasu na ponowne konfigurowanie.

Program napisałem w AutoIt, a poniżej zamieszczam skan programu - https://www.virustotal.com/pl/file/718d53e916cad9e3ce05db37172bc56d0f15caf3ea029834a942669051012feb/analysis/1543016445/ - jak widać, nie zawiera on niechcianych rzeczy, a fakt wykrycia przez niszowe antywirusy spowodowany jest, między innymi, przechwytywaniem klawisza do zbindowania czy pobraniem grafiki używanej dla niewielkiej reklamy.

Program nie jest w ostatecznej wersji, głównie dlatego, że nie wiem, jak zostanie przyjęty przez społeczność. Jeśli pojawi się duże zainteresowanie, to w planach mam dodanie targetowania na battle liście i funkcje, o które poproszą gracze, a które będą możliwe do zaimplementowania.

Czekam na komentarze i sugestie :)

hotkeys.zip

Edytowane przez Gubihe

Chciałem zrobić uniwersalny helper. Jak teraz większość "oldschool" serwerów ma "unikalny anty czit anty bot klient by GM Maciek", to przy okazji często zmieniają grafiki niektórych przedmiotów lub tło w BP (Classicus, Mastercores), więc nie da się idealnie wykryć jaka to będzie runka. Także fakt, na początku trzeba poświęcić te 2-3 minuty na ułożenie plecaków, ale potem już z górki.