Skocz do zawartości

[8.60][Evo] Xavato


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni gracze,

z przyjemnością informujemy, iż dnia 25 listopada o godzinie 16:00 wystartuje Wasz ulubiony serwer, jakim jest Xavato.eu! Z powodu małego zainteresowania protokołem 8.60 prawdopodobnie uruchamiamy serwer Xavato po raz ostatni, jednakże chcemy podkreślić, że zrobimy wszystko aby właśnie ta edycja stała jak najdłużej, abyście przyjemnie spędzili z nami czas!

Przez ostatnich kilka miesięcy dokładnie analizowaliśmy wszystkie Wasze propozycje złożone na forum podczas tych kilku edycji i dołożyliśmy wszelikch starań, aby wdrożyć jak najwięcej z nich.

1. Pierwszą, bardzo ważną i istotną dla Was zmianą jest główne miasto, które zostało przywrócone do stanu z pierwszej edycji serwera - tego oczekiwała większa część z Was, dlatego mamy nadzieję, że jest to dobra wiadomość! Oprócz głównego miasta, zmienione zostały także lodowe miasta za północną oraz wschodnią bramą Enimo City.

 

k2yqPjF.png2. Drugą zmianą, a właściwie nowością są bonusy wojenne, które możecie zdobyć za każde zdobyte 200 zabójstw podczas wojen gildyjnych. Bonusy przyznawane są losowo przy kolejnym zapisie serwera po zdobyciu odpowiedniej ilości zabójstw. Lista benefitów, które możecie otrzymać: 5% więcej zdobywanego doświadczenia, 10% mniej utraty doświadczenia przy śmierci, 10% szybsze zdobywanie skilli, 3% więcej zadawanego damage ze śmierci, 5% więcej leczenia many, 5% więcej leczenia hp, 5% więcej zadawanego damage z fizyki. Ponadto przygotowaliśmy dodatkowe statystyki wojen, które możecie sprawdzić na stronach każdej z gildii: top damager, top blocker, top paralyzer, top magic waller.

3. Trzecią zmianą, jest Cam System - który przez to, że jest systemem unikalnym (aktualnie jesteśmy drugim serwerem na świecie, który go posiada) był niezbyt często używany a nawet niektórzy z Was nie wiedzieli o jego istnieniu! Postanowiliśmy to zmienić oraz przenieść zapis waszej rozgrywki na Wasze konta, tzn. ostatnie 5 nagrań pojawiać się będzie pod listą waszych postaci podczas logowania do gry! Jeżeli będziecie chcieli obejrzeć Wasze starsze nagrania to nie problem, napisaliśmy specjalny panel do naszej strony, który ułatwi Wam dodawanie poprzednich nagrań do Waszego konta oraz udostępniać nagrania innym graczom!

4. Czwartą zmianą są mapy niektórych questów, które zostały odświeżone, by serwer nie tylko przypominał pierwszą edycję, ale także reprezentował nową. Będąc przy questach - na serwerze pojawiły się 2 nowe questy, jednym z nich jest Xavato Arena, która pozwoli Wam zdobyć broń na niższy poziom oraz własnej produkcji quest na nowy czar, który będzie można wykonać dopiero po zdobyciu 750 poziomu.

5. Piątą nowością są to czasowe bonusy, które zdobywać będziecie mogli podczas zdobywania doświadczenia - na większości spawnów będą się pojawiać magiczne kratki, które po wejściu będą przyznawać kilku minutowe bonusy takie jak: więcej zdobywanego doświadczenia, dodatkowe skille czy też dodatkowe magic levele.

6. Na mapie wszystkich miast zostały rozmieszczone skrzynki z różnymi ciekawymi nagrodami, które nie tylko urozmaicą waszą przygodę ale również pięknie udekorują wasze domki! Ponadto, została dodana nowa wyspa zwana Desert Island, do której dostęp zdobywamy wykonując misję u NPC na południu od głównego miasta. Jakie tajniki skrywa wyspa? Przekonajcie się sami!

 

80owcvj.gif7. Dobrze Wam znany NPC Hunter zmienił nazwę na Beginner, jednak to nie jedyna nowość. Za każde wykonane zadanie poza doświadczeniem i pieniążkami, podaruje nam rożka, który będzie dawał losowy bonus w postaci dodatkowych skilli na określony czas. Każdy kolor rożka odpowiada poszczególnemu bonusowi, np. kolor czerwony odpowiada dodatkowym skillom w clubie.

 

Mnożniki doświadczenia:

1 - 100 -> x90

101 - 150 -> x50

151 - 200 -> x35

201 - 250 -> x20

251 - 280 -> x8

281 - 300 -> x5

301 - 350 -> x4

351 - 550 -> x3

551 - 600 -> x2

601+ -> +x1.5

 

IP: Xavato.eu

Port: 7171

Wersja: 8.60

Edytowane przez k.k.
Odnośnik do komentarza
  • Lord Makin zmienił(a) tytuł na [8.60][Evo] Xavato
  • 3 tygodnie później...
  • Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [8.60][Evo] Xavato   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...