Skocz do zawartości

Grudzień-Święta-Prezenty

Monstrosity

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim otóż chciałem poruszyć temat jak to co roku bywa zbliża się grudzień mikołaj, później choinka itd. Chciałbym się dowiedzieć czy robicie prezenty swoim bliskim czy tylko na swojej drugiej połówce?  Drugie pytanie mam nadzieje, że wypowie się również tutaj żeńska część tego forum. Otóż zastanawiam się co kupić dziewczynie jako prezent co byście polecali, bądź co byście same chciały dostać? Ponieważ kompletnie nie mam w tym roku żadnych pomysłów :D Z góry dzięki za odpowiedzi !

Kupuję jedynie tym, którzy są dla mnie w jakiś sposób ważni - czyli tylko najbliższym kilku osobom.

Co do prezentu dla Twojej dziewczyny - fajnie byłoby, gdybyś chociaż napisał, czym ona się interesuje, czego na pewno nie lubi i co już jej dawałeś w ostatnim czasie. Co innego polecimy dla maniaczki gier, a co innego dla osoby zainteresowanej chociażby modą. Wiadomo, uniwersalna jest biżuteria - o ile Twoja dziewczyna ją nosi. Dobrze byłoby też, gdybyś podał chociaż orientacyjny budżet oraz jej wiek - będzie trochę łatwiej.

Z takich najbardziej oczywistych i nadal fajnych rzeczy, patrząc na sprawę jako kobieta, mógłbyś pomyśleć o jakimś zegarku na rękę - o ile budżet pozwala, wspomniana już biżuteria też będzie ok, mógłbyś do prezentu dołożyć coś typowo na zimę - jakieś onesie lub pluszowa piżama byłyby całkiem fajnym dodatkiem.

Prezent kupuje tylko mojej bff, w mojej rodzinie nie mamy zwyczaju robić prezentów, więc problem z głowy.

Kwestia co kupić to już raczej sprawa indywidualna. Jeśli kogoś znasz to możesz się popisać, bo wiesz co lubi itd. Nawet może kiedyś wspominała ci co by chciała sobie kupić, tylko w tym momencie nie ma możliwości, a ty o tym nie pamiętasz? 

• 1 miesiąc temu...

Myślę, że najlepiej jest kupić coś praktycznego z czego będzie korzystać na co dzień, np. skarpetki albo bieliznę, zastanawiałbym się jeszcze nad jakimś dezodorantem.

A tak na poważnie to wydaje mi się, że większość ma to w głębokim poważaniu co dostanie pod choinkę bo przecież w święta nie chodzi o to by wydać jak najwięcej na prezenty tylko by spędzić czas z rodziną. Jak nie masz odpowiedniego budżetu to kupujesz prezent tylko dla swojej połówki, proste.

Co do prezentu, pomyśl o jej zainteresowaniach, co może jej się przydać. Zawsze możesz pójść na łatwiznę i kupić jakąś biżuterię albo podarować jej bon na całodniowy pobyt w SPA a po rozkosznym dniu zabrać się z wybranką w góry i spędzić tam sylwestra.