Skocz do zawartości

Budowanie miast, magia, eksploracja, roleplay. Poszukuje ekipy!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, poszukuje ogarniętych ludzi którzy byliby zainteresowani tworzeniem serwera polegającego na zakładaniu i prowadzeniu miast. Ostatnio zauważyłem że ilość takich serwerów drastycznie zmalała i nie wydaje mi się aby w najbliższym czasie coś się zmieniło. Chciałbym więc zaprosić do współpracy wszystkich chętnych którym również brakuje porządnego serwera z budową miast i dojrzałym, ciekawym klimatem. Mam nadzieje, że zostały tu jeszcze takie osoby mimo braku serwerów.

O projekcie

Minecraft zaczął się bardzo dynamicznie zmieniać, zmiany które zostały już wprowadzone i te które zostały zapowiedziane wydają się bardzo ciekawe. Chce żeby serwer miał zawsze najnowszą wersje gry i planuje wykorzystywać w pełni te nowości. Ostatnia aktualizacja sprawiła że oceany stały się na prawdę ciekawe, pomyślałem że to idealne będzie pasować do świata pełnego wysp, gdzie każda wyspa mogłaby być osobnym miastem którym gracze mogą zarządzać. Wyspy mogą się od siebie znacząco różnić. A przestrzeń pomiędzy nimi dzięki najnowszej aktualizacji byłaby nareszcie ciekawa. Same wyspy powinny być na tyle duże, żeby spokojnie można było na nich tworzyć całe królestwa i miałyby swoje historie do odkrycia. Niektóre z nich służyłyby tylko i wyłącznie jako lokacje. Uniwersum świata osadziłbym w alternatywnej rzeczywistości w którym ludzie nadal posługują się bronią białą i łukami, gdzie istnieje nie do końca dla wszystkich zrozumiała magia, magiczne stworzenia (może do tego jakieś rasy lub ludy). Czyli uniwersum minecrafta, jednak narysowane w trochę bardziej dojrzały i spójny sposób. Jednak przede wszystkim chodzi mi o stworzenie serwera na którym gracze będą mogli budować swoje miasta, bez czekania rok na ukończenie projektu.

Kogo szukam?

Nie rekrutuje na konkretne stanowiska, gdyż potrzebuje współpracowników, a nie pracowników. Szukam ludzi głównie z pomysłami i inicjatywą bo z takimi ludźmi rozwiążemy każdy problem. Pierwszym etapem jest znalezienie kilku odpowiednich ludzi, dopiero potem rozpoczniemy głębsze dyskusje nad serwerem, a następnie prace.

Chętnych proszę o kontakt na discord: Roderyk7553

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Budowanie miast, magia, eksploracja, roleplay. Poszukuje ekipy!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...