Skocz do zawartości

Gry - laptop

Krolik328
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobry dział, jeśli zły to wybaczcie, przepraszam prosze o przeniesienie. Posiadam laptopa, podrzucam SS jaką konfiguracje ma. Ktoś może mi powiedzieć  jakie gry mogę na niego zakupić, jakie gry mi pójdą? Chciałbym sobie zakupić jakąś grę na święta, ale nie wiem jaka będzie odpowiednia do tego sprzętu, czy FS 19 poszedł by mi? 

Bez tytułu.png

Wciśnij Windows + R i wpisz dxdiag

Podaj SS z tego okna, które Ci wyskoczy, tam są podane dokładniejsze dane 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

To gniot na którym większośc gier będzie działała po prostu żałośnie.  Poza wsparciem dx12 na nic lepszego nie można liczyć jak praktycznie granie w gry na minimalnych wymaganiach  o ile grywalność na poziome 10-40 klatek można nazwać graniem. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

1 godzinę temu, Ktosiu napisał:

To gniot na którym większośc gier będzie działała po prostu żałośnie.  Poza wsparciem dx12 na nic lepszego nie można liczyć jak praktycznie granie w gry na minimalnych wymaganiach  o ile grywalność na poziome 10-40 klatek można nazwać graniem. 

Widać ma CS GO więc musi w minimum 30 chodzić

Przydałaby się druga strona "Ekran" bo tam jest opisana karta graficzna 

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

To bardzo słaba konfiguracja praktycznie nie nadaje się nawet do mniej wymagających gier. Może jakieś starsze tytuły.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

Wątpię że będą grywalne. Nawet z LOL będzie problem.

Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

A CS przynajmniej działa ?  Jakoś do tego się nie przyznajesz to przyjmijmy  że ta niezbyt  wymagająca gra praktycznie nie działa. 

CZŁOWIEKU ZROZUM TO LAPTOP DO OGLĄDANIA STRONEK i pisania czy rysowania sobie w Paint, w sapera czy pasjansa pograsz bez zacięć, w gierkę w e flash już z trudnością bo może się ciąć a w normalną grę na PC  to  możesz sobei oglądnąć w formie obrazków jeśli ruszy . ;) 

Edytowane przez Ktosiu

CS 1,6 raczej tak, metin nie wiem nie napalałbym się nie spróbujesz nie zobaczysz.

Mysz Razer Deathadder

• 2 tygodnie później...

Pobierz i sprawdź choć wątpię że pograsz komfortowo, już temat był wałkowany, laptop nie jest do gier.

Mysz Razer Deathadder

Ledwo ledwo, wszystkie.

Testowałem na  Intel Core m3-7Y30 w laptopie i  ledwo ciągnie 40-50 klatek ( głównie jest mniej ) na integrze Intel HD 615 .