Skocz do zawartości

Dziwny monitor

WolfGamerPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o tym monitorze od LG: https://www.x-kom.pl/p/361250-monitor-led-24-269-lg-24mp59g-czarny.html#Opinie

Widziałem wiele opinii na temat 75Hz na których pojawia się problem z wyświetlanymi kolorami niebieskim i pomarańczowym, więc nie jestem zbytnio przekonany do zakupu może poradzicie mi jak rozwiązać ten problem albo czy w ogóle najlepiej zrezygnować z niego.

2 godziny temu, Reveur napisał:

Starszy model (lg 23mp68vq) też ma 75Hz i nie ma takich błędów, mimo wszystko wziąłbym ten monitor z uwagi na jego bardzo pozytywne opinie i to nie tylko na portalu morele.

Dzięki za opinię jeszcze kilka dni poczekam może jeszcze ktoś coś napisze ciekawego i najprawdopodobniej zdecyduję się na zakup zwłaszcza że słyszałem że w xkomie nie ma problemu z reklamacjami za te piksele i mam 45dni gwarancji na każdy piksel. Znalazłem bardzo podobny i chyba na niego się zdecyduje https://www.x-kom.pl/p/440008-monitor-led-24-269-acer-nitro-vg240ybmiix-czarny.html#Specyfikacja

Edytowane przez WolfGamerPL

Sam mam ten monitor i nie mam z nim żadnych problemów. Po skonfigurowaniu go jakość obrazu jest bardzo dobra więc jak najbardziej polecam.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T