Skocz do zawartości

[Zakończona]Klucz Planets Under Attack i Knights and Merchants


Svaticous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam do sprzedania dwa klucze aktywujące gry na platformie steam, wszystko oczywiście legalne z możliwością aktywacji na całym świecie, stąd takowa cena, bo oczywiście można kupić taniej ale trzeba aktywować z vpn = ryzyko bana. Klucz do każdej z gier po 20 zł - płatność przelewem, psc lub skinami cs;go.

 Knights and Merchants to gra strategiczna, która przeniesie cię w niezwykłe czasy średniowiecznej Europy. Gracz wciela się w rolę podrzędnego dowódcy armii królewskiej. Spisek uknuty przeciw królowi, doprowadził do rozbicia potężnego państwa na małe księstewka. 

Naszemu bohaterowi zostaje przydzielone zadanie obrony ostatniej, należącej do króla prowincji. Sam król schronił się w stolicy, ale i tu zaczynają mu zagrażać nieprzyjacielskie wojska. Tak oto rozpoczyna się ta nierówna walka, której celem jest odzyskanie utraconych prowincji i ponowne zjednoczenie królestwa. Musimy od początku zbudować osady i miasta z całym systemem ekonomicznych zależności. Stworzyć wojska i odpowiednio je wyposażyć aby stawić czoła wrogowi.

 "Planets Under Attack" to gra autorstwa Targem Games twórców sławnego symulatora szachowego Battle vs. Chess. Najnowszy projekt owego studia strategów to odejście od szachownicy na rzecz bezkresów kosmosu tu bitwa toczyć się będzie w całkowicie nowych przestrzeniach i rzuci wyzwanie zarówno początkującym graczom, jak i zaprawionym w strategicznych bojach weteranom. W odległej galaktyce odkryto nowe Eldorado! Na dźwięk tych słów łasi zysków kowboje kosmosu ruszają ku najdalszym rubieżom odległych galaktyk, niczym ogarnięci nową gorączką złota! Dołącz do pana Goodmana, zdesperowanego pilota ziemskiego pochodzenia, i wraz z nim udaj się na międzygwiezdną przygodę, która oferuje szansę na podbój dziesiątek systemów oraz zarobek na krawędzi znanego wszechświata! Rozdział po rozdziale, bitwa po bitwie, przedostań się przez monumentalną kampanię, przedstawioną w żywym, komiksowym stylu. Poznaj podstawy rozgrywki w przewodniku, doświadcz dwóch całkowicie różnych zasad gry, w zależności od wybranego gatunku następnie zaś zdecyduj, który z nich wolisz reprezentować w złożonych i rozbudowanych meczach trybów potyczki oraz multiplayer!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Zakończona]Klucz Planets Under Attack i Knights and Merchants
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający forum [Zakończona]Klucz Planets Under Attack i Knights and Merchants   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...