Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc z PC dla żółtodzioba


6Exe1Qute9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Aktualnie mam do czynienia ze słabym sprzętem, a na nowy muszę czekać do okolic nowego roku. Polecicie najmniej wymagającego windowsa lub jakieś porady jak zoptymalizować komputer do korzystania w miare płynnie z przeglądarki ? Jak w tytule jestem żółtodziobem w tych sprawach więc zwracam się do was.

 

Specyfikacje:

 

Procesor Pentium(R) Dual-Core E5200 2.50GHz 2,50GHz

3GB RAM

Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 630 (nie mogę zaktualizować sterowników do najnowszej wersji)

 

Jeśli wstawiłem to w zły dział to sory ale jestem nowy.

 

 

Opublikowano

Najlepszym windowsem pod takie jednostki jest win 7.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
9 minut temu, Kaori. napisał:

Najlepszym windowsem pod takie jednostki jest win 7.

Jakiś konkretny? A co sądzisz o windows vista bo mam na pendrive?

Opublikowano

Vista jest juz przestarzalym systemem i nie ma sensu tego instalowac. Obojetnie ktora wersje win 7 wybierzesz.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
11 minut temu, Kaori. napisał:

Vista jest juz przestarzalym systemem i nie ma sensu tego instalowac. Obojetnie ktora wersje win 7 wybierzesz.

A znasz tu może jakiś temat z poradnikiem optymalizacji systemu? Niestety przez miesiąc muszę sobie poradzić na tym sprzęcie.. Aa i jeszcze jedno pytanie... Orientujesz się może czy na tym działałby jakoś LOL? Klient dużo zżera

Opublikowano
39 minut temu, 6Exe1Qute9 napisał:

A znasz tu może jakiś temat z poradnikiem optymalizacji systemu? Niestety przez miesiąc muszę sobie poradzić na tym sprzęcie.. Aa i jeszcze jedno pytanie... Orientujesz się może czy na tym działałby jakoś LOL? Klient dużo zżera

Lol pownien chodzic. Windows 7 nie wymaga optymalozacji jesli nie instaluje sie smieci ktore pozniej dzialaja w tle.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
18 minut temu, Kaori. napisał:

Lol pownien chodzic. Windows 7 nie wymaga optymalozacji jesli nie instaluje sie smieci ktore pozniej dzialaja w tle.

Co do lola to problem mam z klientem, a wiesz może dlaczego nie mogę zaktualizować sterowników do karty graficznej? Bo czytałem że sterowniki też mają wpływ na wydajność

Opublikowano

LOL powinien jako tako działać. Jeżeli chcesz przyspieszyć ogólne działanie komputera to najlepiej włożyć dysk SSD, lecz w gracj to praktycznie nic nie da.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...