Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postawiłem serwer na plikach zeusa i mam na nim w zakładce grzybiarz kupony i is i teraz moje pytanie czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak dodać do tego is jakieś własne rzeczy np dodać jakieś itemy i co najważniejsze Awatary/portrety do kupienia lub ogólnie czy da się jakoś dodać na serwer własne portrety/awatary  pytam bo chciałbym zrobić coś takiego że osoby które coś robią przy serwerze się by odróżniały od zwykłych graczy tym że mają nowe awatary  

W bazie wykonujesz query np.

UPDATE user_data SET face1 = 20, face2 = 0, face3 = 0, face4 = 0, face5 = 0, face6 = 0, face7 = 0, face8 = 0, face9 = 0, face10 = 0 WHERE user_id = <TWÓJ_ID>

i do /res/sfgame/char/human m/ wrzucamy plik z avatarem nazwany human_mund20.png wymiary najlepiej 300x300

Edytowane przez Lujekk
1 godzinę temu, Lujekk napisał:

W bazie wykonujesz query np.

UPDATE user_data SET face1 = 20, face2 = 0, face3 = 0, face4 = 0, face5 = 0, face6 = 0, face7 = 0, face8 = 0, face9 = 0, face10 = 0 WHERE user_id = <TWÓJ_ID>

i do /res/sfgame/char/human m/ wrzucamy plik z avatarem nazwany human_mund20.png wymiary najlepiej 300x300

nie do końca wiem co to są query 

czy mógł byś mi to wyjaśnić

z góry dziękuję  

wkleiłem ten kod kliknąłem wykonaj 

na początku był błąd ale usunąłem        "<TWÓJ_ID>"

i zadziałało  

ale mam mały problem mianowicie 

nie mam  /res/sfgame/char/human m/

mam rozumieć że tego nie ma w bazie danych ? ( bo szukałem i nie mogłem znaleźć  ) 

więc poszukałem po prostu w plikach serwera i rzeczywiście jest folder res i mam w nim plik sfgame555

uruchamiam go programem JPEXS Free Flash Decompiler

i nie mam tam żadnego char

no chyba że jest to gdzieś indziej a ja po prostu szukam w złym miejscu 

Edytowane przez dominik305
pomyłka

pobrałem Pliki serwerowe by Gilu [1.0.3] i czy ja mam tylko podmienić jakieś pliki czy mam wywalić wszystkie pliki i postawić serwer od nowa na tych plikach 

zawartość "Pliki serwerowe by Gilu [1.0.3]"

b445655baa321.png

z góry przepraszam za to że was męczę bo biorę się za rzeczy których nie potrafię robić ale od zawsze miałem takie małe marzenie żeby mieć własną grę przeglądarkową a mając prywatny serwer sf po części się tak czuję jak bym miał własną grę :/ ale mniejsza 

47 minut temu, Lujekk napisał:

Musisz pobrać grafiki res i pobrać swf gilu żeby brało grafiki z twojego FTP i wtedy wgrywasz ten avatarek

skąd wziąć grafiki res czy to co jest w plikach gila wystarczy ? bo jest tam tylko 

20b3bb33ab203.png

• Aive zmienił(a) tytuł na Portret/Awatar - problem

przepraszam zapomniałem edytować bo już sobie wcześniej  z tym poradziłem  ale mam problem z awatarem bo zrobiłem te foldery 

/res/sfgame/char/human m/

w human m  wrzuciłem zdj w png 

300x300 

o nazwie human_mund20

czyli wszystko tak jak miało być ale w grze mój awatar zmienił się tylko tak :

5f255e00f3f44.png

co zrobić żeby zmienił się awatar bo tylko mi zniknęły oczy itd ale stary wygląd awatara został 

Edytowane przez dominik305
pomyłka