Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RP][FiveM] NoPixel.pl


xTopik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

bg2.png

NoPixel.PL jest serwerem RolePlay tworzonym na alternatywnym multiplayerze do GTA V - FiveM.

?Podstawa?

Nasza główna zaleta to to, iż na serwer nie dostaje się byle kto. Aby dostać się na naszą wyspę, potrzebna jest ciekawa aplikacja oraz znajomość niezbędnych pojęć w świecie RolePlay. Jak wiadomo jest multum serwerów które niestety nie potrafią dopilnować graczy w takim stopniu aby ludzko wraz z zasadami RolePlay bawili się na serwerze.

 

?Co nas skłoniło do zrobienia serwera??

Główny powód założenia serwera to zażenowanie większością obecnych Polskich RolePlayów które nijak mają się do realnego świata, a przecież właśnie to jest cała kwintesencja trybu RolePlay prawda? Będąc w grze mamy wczuć się w naszą postać i poczuć jakbyśmy to byli tam za monitorem.

 

?Whitelist?

Aby dołączyć do naszej wyspy, musisz złożyć podanie na naszej stronie do której link znajduje się poniżej. Objaśnienia oraz wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie oraz discordzie.

 

?Dane Serwerowe?

Nazwy serwerów:

[PL][#1] NoPixel.pl ➡️Whitelist ⬅️ Dołącz już dziś ? strona: www.nopixel.pl

[PL][#2] NoPixel.pl ➡️Whitelist ⬅️ Dołącz już dziś ? strona: www.nopixel.pl

[PL][#3] NoPixel.pl ➡️Whitelist ⬅️ Dołącz już dziś ? strona: www.nopixel.pl

Sloty: 32 * 3 (Aktualnie do 32 ogranicza FiveM)

Strona Internetowa: NoPixel.pl

Discord: >>DISCORD<<

Teamspeak3: nopixel.pl

  • 1 miesiąc temu...
Uczeń
Opublikowano
Dnia 12.11.2018 o 15:03, Rayzer. napisał:

Kompletny brak informacji na temat serwera i metod komunikacji z community. Popraw prezentację.

 

Zgadzam się ale jak tylko kupię nowe mikro to zagram aby sprawdzić :)

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...