Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam serwer na bukkicie i tryby na Multiverse. Jak gracz umiera, to wywala caly serwer :/ Zna ktoś może plugin/skrypt na naprawę tego błędu? Zależy mi żeby gracz który umarł w świecie PvP odrodził się na spawnie światu PvP.

Z góry dziękuje.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam pluginu lub skryptu na odrodzenie na spawnie po śmierci
Opublikowano

Ja na twoim miejscu ustawiłbym spawna na tym świecie z pvp, żeby gracz, który umarł się tam odrodził, komenda /setspawn.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

Opublikowano

Mam kilka trybów i jak ustawiam spawna to jest jeden na cały serwer :/ Na każdym świecie jest spawn ustawiony komendą /mv setspawn ale nie działa po śmierci :/

 

Opublikowano
51 minut temu, sasiad11 napisał:

Mam kilka trybów i jak ustawiam spawna to jest jeden na cały serwer :/ Na każdym świecie jest spawn ustawiony komendą /mv setspawn ale nie działa po śmierci :/

 

Spróbuj użyć komendy do modyfikacji miejsca respawnu dla danego świata. ;)

To jest ukryta treść, proszę

 

Opublikowano
4 godziny temu, Marosking napisał:

Spróbuj użyć komendy do modyfikacji miejsca respawnu dla danego świata. ;)

To jest ukryta treść, proszę

 

Nie działa :/ Dalej wywala serwer :/ Wyświetla się "Twoje domowe łóżko zostało zniszczone lub usunięte" i nie da się wcisnąć Respawn :/

 

Przy okazji:

Jak wyłączyć odpychanie graczy bo mnie denerwuje :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może to być wina nieaktualnej wersji pluginu. Z odpychaniem graczy jest ciężko, od wersji 1.9+ wgrali to, pluginu jeszcze nie spotkałem na to poza premium vanishem, ale to inna kwestia. 

  • 8 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
Opublikowano

per world plugins 
pomoże zapewne z tym wszystkim ustawia wtedy oddzielne pliki dnych dla każdego świata i możesz tam ustawić oddzielny spawn jeśli to nie zadziała spróbuj zainstalwać DeluxeHUB i/lub DeluxeMENUS dawno nie używałem więc nie wiem czy obydwa trzeba ale znajdziesz na spokojnie najwyżej szukaj na blackspigota

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...