Skocz do zawartości

Szukam osoby do stworzenia serwera FreeBuild

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem że projekt może być u was od razu skreślony ale mam taki pomysł, na to by kolejny raz stworzyć serwer FreeBuild 1.7.2, taki FreeBuild klasyk ale nie do końca, taki jak za 2013-2014 roku, gdyż wtedy często odwiedzałem serwery FB, najbardziej do serca wpadł mi AquaMC, kochałem ten serwer "miłość jako tak że lubiłem grać i lubiłem tam rozgrywkę i ludzi". Grałem często, można było by rzec że dzieciak MC, ale to nie easyhc, to tak trochę żeby się pobawić, gdyż maszyna mojego znajomego stoi u niego w pracy i ma on ją na "własność" więc pomyślałem że zamiast pier..... się z reallife który i tak by się nie udał bo mało budowli, brzydki i w ogóle, to zrobię taki MIX kicz z pięknością wersji 1.7.2, może uda mi się sparować 2 silniki, ale wątpię, developer ze mnie żaden, ale gwarantuję że jeżeli ktoś grał na FreeBuild i chciałby Reaktywować projekt razem ze mną to na PW tu na forum podam link do reklam serwera jak on tam wyglądał, budowle totalnie inne, podobne, ale jednak zawsze reaktywując ten serwer robiłem taki sam spawn, jednak to już nudne i brzydko mi to wychodziło, podoba mi się generator z 1.7.2, może graczy tam nie będzie setki, ale przynajmniej jakieś małe grono, którzy nie boją się scrollować wersji na dół żeby poczekać na 1.7.2, które jest było i może zostanie moją ulubioną edycją. Projekt jak mówiłem to FreeBuild, ja z paczką sobie poradzę, technik ze mnie na prawdę dobry, skripty napiszę, pluginy autorskie nie będą, ale skripty w 100% :)

Pozdrawiam wszystkich którym przynajmniej mój projekt przypadłby do gustu, gdyż może on kiedyś grał na starszych freebuild może chciałby eksperymentować ze starą wersją, serwer będzie dla każdego, do administracji przyjmę każdą normalną osobę nawet jeżeli masz 10 lat, niżej raczej nie bo trochę taki 9 latem mało wie, bez urazy oczywiście!  Planuję mały itemshop który raczej majątku nie przyniesie, lekkie p2w jak wszędzie, vip i svip :)

Pisząc to tak chciałbym reaktywować mój plan, proszę jak najszybciej pisać, za mało szczegółów? Podam więcej na PW!

PS. ZAPOMNIAŁEM!

Szukam jakiegoś boba nje ? Bo pluginy ogarnę, byle byś budował tak średniowiecznie a'la modern, łącz te 2 style a przypasujesz, i proszę, zapoznaj się z freebuild'em nie bądź jakaś niewiedza! Szukam osoby która coś tam wie....

//Pozdro :)

Edytowane przez JoLoMAG

• Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam osoby do stworzenia serwera FreeBuild
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Szukam osoby do stworzenia serwera FreeBuild   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...