-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Hardcore135
Hardcore135
Witam, jestem kompletnym laikiem w temacie.
Wczoraj zacząłem zabawę z Autoit i napisałem sobie skrypt który uruchamia grę, loguje się na konto,wybiera postać i przez trzymanie przycisku spacja bije moby w grze.
Chcialbym dodać do tego polecenie które powodowało by ciągłe wciskanie klawiszy F1,F2,F3.
Sęk w tym by przyciski były wciskane na zmiane przez okrelony czas,
Np. F1,milisekunda przerwy, F2, milisekunda przerwy, F3, milisekunda przerwy, F1, milisekunda przerwy, F2,milisekunda przerwy itd.
I żeby ta sekwencja była powtarzana cały czas np. przez godzine.
Zrobiłem tak:
Send("{F3 1}")
Send("{F1 1}")
Send("{F2 1}")
Itd. Ale to powoduje wciskanie klawiszy pokolei tyle razy ile wpiszę polecenie, a tak jak pisalem chciałem żeby sekwencja powtarzala się automatyczna ie przez "x" czasu.
Jestem kompletnie zielony w temacie ;D
Jak by kogo to interesowało, robie bota do gry który sam bije moby i wbija poziomy a do tego ma używać bostów(F1,F2,F3). ;p
Pomocy ;D
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.