Skocz do zawartości

CRIUS.PRO | NOWY WYMIAR ROZMÓW | Zapraszam

_m4ek_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , postawiłem serwer Teamspeak3 z dwoma kolegami na 128 slotów  licencja  all , zapraszam was do luźnych rozmów  pogadania przy alkoholu czy innych rzeczach tego typu taki serwer na luzie po prostu nie poszukujemy adminów czy tam moderatorów jest nas 3 ,a boty ogarniają resztę :) Tu mam mały film zrobiony na szybko który reklamuje nasz serwer :)  po prostu stabilna maszyna do pogadania :)

Edytowane przez _m4ek_
Błąd Ortograficzny

2d569f1a73cfb.png

Ale ja się wypowiem :D No to kilka uwag z mojej strony. 
Y39lF8X.png

Ten napis nie wygląda przyjemnie dla oka. 

ghIR3Ej.png

Brak regulaminu? Czyli mogę robić co mi się tylko zechcę?  No i zegarek, naprawdę? xD Ja wiem, że boty oferują takie funkcję ale nie trzeba od razu wszystkiego włączać. xD

5dFu1FF.png

Wielki spam! Polecam to ograniczyć. :P

6eQjmLN.png

Jak już robisz tyle rang wiekowych (co moim zdaniem jest totalnie zbędę) to po co ten + przed rangami jak masz każdą pojedynczo?

5WfvRlh.png

Dziwne te rangi administracyjne, ponad to uważam że rangi specjalne powinny być w takim samy stylu jak wiekowe czy administracyjne.

G4Vw9LR.png

Braki w ikonach, niby to tylko rangi for fun ale jak się nie ma ikon to po co je tworzyć? Ponadto ilość rang for fun jest przytłaczająca. 

Z mojej strony jeszcze jedna uwaga do administratora o nicku _m4ek_. Drogi przyjacielu, czemu mnie zmusiłeś do rejestracji? (zostałem bez pytania przeniesiony na kanał rejestracyjny). Nie rób tak nigdy bo jeśli ktoś chciałby się zarejestrować to zrobiłby to sam ewentualnie zgłosił się po pomoc. 

Na koniec, chciałbym napisać by administracja czy właściciel nie odebrał moich uwag jako atak czy coś w tym rodzaju. Życzę wam powodzenia i abyście się rozwijali. :D

sygnatura.png

4 godziny temu, Wonoace napisał:

Ale ja się wypowiem :D No to kilka uwag z mojej strony. 
Y39lF8X.png

Ten napis nie wygląda przyjemnie dla oka. 

ghIR3Ej.png

Brak regulaminu? Czyli mogę robić co mi się tylko zechcę?  No i zegarek, naprawdę? xD Ja wiem, że boty oferują takie funkcję ale nie trzeba od razu wszystkiego włączać. xD

5dFu1FF.png

Wielki spam! Polecam to ograniczyć. :P

6eQjmLN.png

Jak już robisz tyle rang wiekowych (co moim zdaniem jest totalnie zbędę) to po co ten + przed rangami jak masz każdą pojedynczo?

5WfvRlh.png

Dziwne te rangi administracyjne, ponad to uważam że rangi specjalne powinny być w takim samy stylu jak wiekowe czy administracyjne.

G4Vw9LR.png

Braki w ikonach, niby to tylko rangi for fun ale jak się nie ma ikon to po co je tworzyć? Ponadto ilość rang for fun jest przytłaczająca. 

Z mojej strony jeszcze jedna uwaga do administratora o nicku _m4ek_. Drogi przyjacielu, czemu mnie zmusiłeś do rejestracji? (zostałem bez pytania przeniesiony na kanał rejestracyjny). Nie rób tak nigdy bo jeśli ktoś chciałby się zarejestrować to zrobiłby to sam ewentualnie zgłosił się po pomoc. 

Na koniec, chciałbym napisać by administracja czy właściciel nie odebrał moich uwag jako atak czy coś w tym rodzaju. Życzę wam powodzenia i abyście się rozwijali. :D

Szanuje za wypowiedź , wolność słowa każdy ma swoje zdanie i uwagi :) Ts stoi od kilku dni i są jeszcze wprowadzane rzeczy itd . ps zegarek nikomu nie przeszkadza a ikonki to ci się nie załadowały bo masz coś z ts widocznie :)

Edytowane przez _m4ek_

2d569f1a73cfb.png

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum CRIUS.PRO | NOWY WYMIAR ROZMÓW | Zapraszam   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...