Skocz do zawartości

Ile defa na hardmoda?

ThePro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pykam w terrarię od niedawna, zacząłem na normalnym świecie z postacią z której wypada tylko $ po śmierci, pokonałem każdego bossa po kilka razy i mam następujący ekwipunek:

https://zapodaj.net/99237b004783c.jpg.html

Wszystkie itemy założone mają buffa +4 defa, i jakoś dalej ciężko mi się gra. :D Żeby zdobyć te rudy potrzebne do lepszych itemów to muszę stworzyć nowy świat od razu na hardmode, czy pojawiły się na tym po pokonaniu wofa?

Edit:

A, no i co z tymi pszczółkami. Trzymać je dalej? Na normalu były bardzo dobre, teraz tym mobkom po 250hp to biorą zaledwie po 1hp i się zastanawiałem nad wywaleniem tego. ;s

Edytowane przez ThePro

@TheProRudy te pojawiają się na hardmode jak zniszczysz altary młotem, który wypada z wofa.
Defense to nie wszystko, różne zbroje nadają różne dodatkowe statystyki i to jaką teraz potrzebujesz jest zależne od klasy postaci, którą chcesz kierować. Jeśli chodzi o melee i etap gry przed mechanicznymi bossami możesz oscylować między:

Orichalcum armor
Adamantite armor
Titanium armor
Frost armor

Moltenowy armor to dosyć słaby armor jak na hardmode bo ten pochodzi jeszcze z etapu przed pokonaniem wofa. Te pszczółki na HM są takie trochę useless, szukaj czegoś lepszego. 

Tzn. generalnie to przed wofem to głównie grałem magiem, ale teraz wszystkie te różdżki co mam są praktycznie bezużyteczne, i zrobiłem wszystko pod tego defa bo jedyne co zadaje aktualnie sensowny dmg u mnie to to melee co mam + łuk i pistol.

Dobra, dzięki. Porozbijałem tego dużo i się faktycznie rudy pojawiły to coś pokombinuje. ;s

Pszczółki jednak zostawiam, bo przydają się gdy jest jakiś przeciwnik strzelający, bo dzięki nim nie strzela. :D

Edytowane przez ThePro

• 2 miesiące temu...

Na hardmode dobrze mieć Night's Edge + Minishark + Necro set.

Dobrze przygotować sobie teren, odseparować jakoś niektóre biomy, bo każdy zbity altar to kolejne źródła corruption.

Minisharka przerobić na megasharka ASAP i ogarnąć sobie jak najszybciej Shroomite armor.

Dużo nie pomogłem, bo chciałeś grać magiem. Na magu się nie znam niestety.