Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive Problem

JoLoMAG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 21 października do początku października grałem na darmowej wersji gry CounterStrike Global Offensive, problem tkwi w tym że planowałem zakup Full Edition oraz paru skinów, chciałem zobaczyć jak wyglądają fajne skiny  w jakimś stanie, by mi starczyło na nie. W tym celu pobrałem skinchangera i używałem go do 2 października czyli dnia kiedy kupiłem pełną wersję gry, zanim uruchomiłem grę, prawię mi się ona uruchomiła, jednak zamknąłem steama, usunąłem skinchanger'a i zacząłem grę, skinchanger działał tylko wtedy kiedy klikałem w skinchanger.exe i klikałem tam uruchom grę, wtedy skinchanger był w grze, grałem na tym "dodatku" na wersji tylko i wyłącznie offline, gdy zakupiłem FullEdition czyli Online dostęp do meczy i serwerów usunąłem, jednak mam wyrzuty sumienia by gra nie poszła w błoto, gdyż na prawdę nie mam zamiaru kupować tego jeszcze raz, chciałbym mieć pewność czy dostanę bana za grę na edycji FreeEdition czy nie dostanę bana? Proszę o jak najszybszą odpowiedź! Będę bardzo wdzięczny! 

PS.

Nie grałem na tym gów... ani jednego meczu ani na żadnym serwerze nie byłem ani na wersji Full nie grałem na botach, usunąłem i grałem bez na wersji Full, 2 dni po zakupie zrobiłem reinstall, dziś zrobiłem test na spójność plików, jakiś tam był zły to go naprawiło itd...

Edytowane przez JoLoMAG

Miałem pierwsze konto, nie zmieniałem czcionek ani shaderów nie wgrywałem ale używałem tylko skinchangera i dostałem perma, nie wiem za co i osądzam tą nieszczęsną aplikację, wiem że za zmiane modeli niby bana nie powinienem dostać tymbardziej że sprawdzałem pliki gry mimo że reinstal robiłem jakieś 2-4 dni temu to ważne że zrobiłem, po prostu mam na tym koncie ważne 150 zł nie chcę ich stracić, takie doładowanie było, chciałem się obkupić w skinach no i takie buty :/

Stosowałem tego skinchangera 

https://csgo-skin-changer.pl

Tam jest takie w tej aplikacji skinchanger i nSkin czy jakoś tak, używałem tej pierwszej opcji co miała nazwę albo sSkin albo nSkin jakoś tak 

Jeśli użyłeś nSkinz musiałeś również użyć  injectora.

Sam nSkinz nie jest wykrywalny oraz oflagowany jako cheat lecz injector już tak. 

Więc jeśli injector byłby wykrywalny to już dawno dostałbyś bana.

5 godzin temu, xxerorxx napisał:

Zależy z jakiego skin changer'a korzystałeś, ale zazwyczaj bana za skin changer'a nie ma.

Za rosyjskiego można dostać vac'a.

Korzystałem z tego ruskiego  z tej strony ruskiej, nie wiem jaki injector po prostu skinchanger.exe i nSkinz potem uruchom grę i gram, łącznie gram od 21 paźa ale to liczę wersję Free a w Full gram od 2 listo

A po ilu tak po tym injectorze dostał bym bana? Używałem tylko tego do skinów, na bocikach jak spamiłem ...

ruskiego używałem na starym koncie *

Czyli ten skinchanger którego podawałem linka gdzie wybieram nSkinz ma injectora za którego jest ban? Mimo że grałem na wersji Free na nSkinz to będę miał bana ?

cytat z tej strony

Kompatybilne ze Steam oraz Non Steam

W pełni kompatybilne z VAC, bez banów, bez errorów.

Jeszcze nie minął miesiąc.....

Ale na prawdę za jakieś 3 dni takiego grania skinchangerem na botach moge mieć bana?

To działa tak że klikam w ten program, tam wybieram ten ruski albo nSkinz i klikam uruchom CS:GO jeżeli nie uruchomię przez to to skinchanger nie działa :/

No cóż, a jest taka możliwość... Bo dziś dostarczyło mi skiny, zamówiłem je nie kupiłem, po czasie doszły, hyperbeast m4, do awp łapa i cyrex do USP, trochę strata, czy mogę je za jakiś czas wysłać przed banem? Na jakieś inne konto, jak dostanę blokadę to poczekam na przecenę, pozbieram drobne i kupię :V

Głupie trochę, ale jednocześnie mądre, czy jest taka możliwość ? :3

// Po odp na to będzie do zamknięcia :))

1 godzinę temu, JoLoMAG napisał:

Jeszcze nie minął miesiąc.....

Ale na prawdę za jakieś 3 dni takiego grania skinchangerem na botach moge mieć bana?

To działa tak że klikam w ten program, tam wybieram ten ruski albo nSkinz i klikam uruchom CS:GO jeżeli nie uruchomię przez to to skinchanger nie działa :/

No cóż, a jest taka możliwość... Bo dziś dostarczyło mi skiny, zamówiłem je nie kupiłem, po czasie doszły, hyperbeast m4, do awp łapa i cyrex do USP, trochę strata, czy mogę je za jakiś czas wysłać przed banem? Na jakieś inne konto, jak dostanę blokadę to poczekam na przecenę, pozbieram drobne i kupię :V

Głupie trochę, ale jednocześnie mądre, czy jest taka możliwość ? :3

// Po odp na to będzie do zamknięcia :))

Zawsze jest możliwość przesłania skinów na inne konto z tym nie ma żadnego problemu. A co do tego bana nie mam pojęcia jaka i czy jest możliwość otrzymania bana.

Ale mordo, otrzymam tego bana, skiny za jakieś pieniądze, pierwszy raz mam czerwone, będą bezpieczne, potem za jakiś czas kupię grę i prześlę na pierwotne konto, muszę tylko poczekać do 17 bo nie mogę handlować ani nic przez kilka dni właśnie :V