Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS3.J0KER97.PL | AUTOMATYCZNY | STABILNY | SERWER GLOSOWY


kamil501

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ts3.png


Zapraszam na serwer głosowy  TS3.J0KER97.PL


IP Serwera: ts3.j0ker97.pl

 

Co oferujemy:

 

- solidnej jakości serwer,
- oryginalna licencja na 512 slotów,
- miła oraz pomocna administracja,
- przyjemna atmosfera,
- darmowe kanały dla każdego,
- boty muzyczne,

- bot który tworzy kanały prywatne automatycznie.

 

Na stronie www znajduje się:

- panel rang,

- lista banów,

- podgląd serwera

Opublikowano

Hahahah, no to fajny ten serwer.

 

<10:36:40> Failed to connect to server: server blacklisted
<10:36:40> Ten serwer jest wpisany na czarną listę. Odmowa nawiązania połączenia


@Edit nie ważne, błąd po mojej stronie.

Opublikowano

Uwagi:

- ts3.j0ker97.pl - trudno o trudniejszą domenę do zapamiętania :-)

- regulamin - brak, taryfikator kar - brak, FAQ - brak. Za to na Zaciszu "WEJDŹ I ZAMKNIJ K***A MORDĘ, Pozdrawiamy serdecznie, Ekipa Ts3.J0ker97.pl". Nie ma to jak zachęcić.

- nieco skromnie - bot rejestracyjny, parę kanałów priv, publiczne - i w zasadzie to wszystko.

- kwestia gustu, ale ikonki każda z innej paczki

- na plus: licencja, panel www

 

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

Opublikowano

Wygląd jednemu się podoba drugiemu nie gusty i guściki ale zostały zmienione niektóre wasze uwagi za które dziękuje
- spacery,
- kanały zbędne zostały usunięte
- baner został troszeczkę przerobiony. 
- został dodany panel rang, podgląd serwera oraz lista nałożonych blokad 
- Zacisze jest tylko dla administracji zapomniałem o tym opisie :)

- regulamin, FAQ, taryfikator kar - jest w trakcie tworzenia 
Dziękuję za poświęcony czas.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wygląd jak to wygląd już się nie będę czepiał... ale za to przyczepie się do ikon - totalna mieszanina darmowych paczek... przecież po różnych forach są udostępniane fajne paczuszki gotowe na serwer, przecież tyle osób dorabia pojedyncze ikony za free...  przyczepię się do samego ułożenia stref - totalna porażka Centum Pomocy pod kanałami publicznymi, nad poczekalnią w większości zbędne informacje... Przenieś Centrum Pomocy nad poczekalnie by każdy nowy użytkownik od razu widział gdzie jest CP, gdzie się zarejestrować itp...
W prezentacji piszesz "miła oraz pomocna administracja", pytam się gdzie ta administracja jest? Bo jak na razie widzę tylko jedną osobę z rangą technik...
Banner jak dla mnie jest totalnie nie czytelny przez zielone tło i białe napisy... szczególnie na środku grafiki gdzie widnieje twarz Jokera.


Najważniejsze, jak chcesz by ten serwer przetrwał to radziłbym jak najszybciej zakupić licencję Gracza... Łamiesz regulamin NPL robiąc publiczny serwer na tej licencji... Jedno zgłoszenie i masz po niej... 
Sama wersja serwera której używa "technik" tego serwera jest podatna na ataki AGodzilli. Polecam czym prędzej zaktualizować serwer.

 

Z "administracją" nie gadałem bo akurat chyba nikogo nie było XD

Serwera nie polecam, głownie ze względu na licencję i brak administracji.

sygnatura.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni, zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...