Ostatnim czasem zastanawiam nad stworzeniem serwera minecraft jednak głównym problemem jest wybranie trybu.    Tak więc wpadł mi pomysł aby stworzyć Skyblocka jednak z pewnym nowościami (Coś czego jeszcze nie było a już na pewno nie na vanilli)  Po co stworzyłem ten temat? Aby poprosić was o ocenienie mojego pomysłu, pisanie jakie nowości chcielibyście zobaczyć na serwerze lub czego wam brakuję w aktualnych serwerach (Lub czego brakowało na tych na których graliście) Nie jest to ż