Skocz do zawartości

Jaki serwer stworzyć, aby przyciągnąć graczy? - opinie użytkowników

iMuciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak serwer forum by chciało zobaczyć, coś takiego oryginalnego coś na czym według was zagrałoby dużo ludzi, a jednocześnie nie chce, żeby był to jakiś FreeBuild czy MiniGames, bo jest tego pełno i nie ma sensu robić czegoś takiego. Także podsuwajacie mi ciekawe pomysły, a ja je rozważę. 

Edit: Mogą być propozycje do gry z modami, każdy tryb gry, który będzie dostarczać dużo "FRAJDY" z gry oraz wystarczy, aby odnieść sukces bez tworzenia "SIECI SERWERÓW". Chcę stworzyć coś co przyciągnie wielu graczy, lecz nie chce, aby było to wszystko w jednym czekam na wasze dalsze propozycje. 

Edytowane przez iMuciek

7 minut temu, GreQu napisał:

Zrób coś na styl starego serwera Project Ares, fajnie byłoby powrócić do starych czasów. :D Jeżeli nie wiesz co to był za serwer zobacz u Brema ;D Powodzenia

Chodzi mi bardziej o taki jeden tryb, a "Project Ares" to coś w stylu MiniGry czyli takie coś nie wypali, bo oczekiwanie na samych graczy już zniechęca, a jak nie ma w co innego zagrać to się odechciewa. Bardziej kierował bym w coś co przyniosło by rozrywkę na większą skalę. Ale dzięki za pomysł każda propozycja jest dla mnie ważna, gdyż może wymyślę coś pośredniego ?

Nigdzie jeszcze nie widziałem dobrego serwera na modach jestem od 2012 w tej społeczności i widziałem kilka serwerów na modach, lecz nie było to to na co można zarzucić oko.

Jeśli chodzi o moją opinię dobry serwer RGP z motywami na modach. (QUESTY, something like that).

Pozdrawiam.

:)

@iMuciek Jeżeli chcesz zrobić tryb w stylu DayZ to tryb musi być w miare prosty, ale też ciekawy i zachęcający do gry, a i mozesz pochwalić się ze będzie to na ta chwile jedyny taki serwer w polsce, bo nie widziałem żeby ktos miał taki tryb, chyba że vertez.pl ale oni mają zmieniony ten tryb, a ty byś mógł dodac np. woda,zdrowie,temperature, i w stopniu gracz mógłby ingerować w świat niszcząc i stawiająć bloki

-----> Poszukujesz najlepszego budowniczego? ja nim zostane! <-----

@GreQu jeśli chodzi o ten tryb CraftZ to jakoś mnie nie przekonuje, a samo to dodanie nie zmoeni raczej, aż tak dużo w tej rozgrywce, bo to nadal to będzie odpieranie ataku zombie itp. Więc raczej jako jeden serwer taki pomysł by nie wypalił, bo gracze będą zainteresowani przez jakiś tam czas, po czym nic nie zmieni tego, że nie będą wchodzić na serwer i skończę jak jakiś 8 latek, a jedyną opcją która mnie uratuje wtedy to "Sieć Serwerów". Czyli raczej mi się to nie podoba. Jak masz jakiś jeszcze pomysł to śmiało pisz ?

Edytowane przez iMuciek

• Marosking zmienił(a) tytuł na Jaki serwer stworzyć, aby przyciągnąć graczy? - opinie użytkowników
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

RPG z questami (jak mówił ktoś wyżej) i klimatycznym resource packiem to dobry pomysł. 

Fajny byłby też polski serwer Housing. To taki tryb na Hypixelu, jeżeli go nie znasz obejrzyj sobie filmik na YouTube lub obczaj na serwerze.

...

Też miałem taki pomysł

Dnia 27.12.2018 o 21:44, MC30000 napisał:

Skyblock z wojnami gildii? (np ekipa tworzy wsypę rozwija ją np przez najbliższe 2 tygodnie później może wyzwać jakąś gildię na wojnę jak wygra ma możliwość przejęcia cuboida danej wyspy dla siebie.)