Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoże ktoś w instalacji freebsd 9.2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piję aktualnie kawę, więc mógłbym przez ten czas pomóc xD 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
6 godzin temu, dramat21 napisał:

 kamil2321 

 

nie polecam dawać mu team czy AnyDesk mojemu koledze pomagał i rozwalił mu maszyne wiec nie zaufany człowiek

jakiś dowód na to? bo kamil pomaga mi od roku i nie mam żadnych problemów.

Opublikowano
9 godzin temu, dramat21 napisał:

 kamil2321 

 

nie polecam dawać mu team czy AnyDesk mojemu koledze pomagał i rozwalił mu maszyne wiec nie zaufany człowiek

Nie miałem żadnego problemu, pomógł mi ze wszystkim :)

Opublikowano
15 godzin temu, dramat21 napisał:

 kamil2321 

 

nie polecam dawać mu team czy AnyDesk mojemu koledze pomagał i rozwalił mu maszyne wiec nie zaufany człowiek

Jaki to kolega?! Dawaj mi go tu od razu.

Wiesz co wgl napisałeś? ja nigdy nie rozwaliłem ani jednej maszyny! No prócz swojej 5 lat temu.. xD Dawaj mi nick albo gg tego kolegi. 

Jak śmiesz nawet mi takiego disa dawać.. Ja i niezaufany? O stary.. ;) Daj mi zjebaną maszynę to udowodnię Ci, że nie potrafię nie naprawić. 

Ponadto mówisz na AnyDesku? Mam ostatnie 20 połączeń wykonanych oraz moja tożsamość na AnyDesku jest potwierdzona nickiem kamil2321 więc polecam jeszcze upewnić się, czy to ja czy to ktoś inny kto się podszywa ;) a bywali tacy ;p  

Ale mnie wkurzyłeś. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
Dnia 5.11.2018 o 22:42, dramat21 napisał:

 kamil2321 

 

nie polecam dawać mu team czy AnyDesk mojemu koledze pomagał i rozwalił mu maszyne wiec nie zaufany człowiek

 

Co ty człowieku za głupoty gadasz ? haha 

Walnij się w czoło i kup czołg a nie gadasz jakieś farmazony  

   k4SnkPR.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...