Witam serdecznie Zostałem poproszony przez użytkowników tego forum o napisanie poradnika jak zainstalować FreeBSD 9.0 i386, więc tak poradnik napisałem Poradnik napisany dla serwerów Hamachi oraz No-Hamachi.   Jako emulator polecam VirtualBoxa i na nim również będzie tłumaczona instalacja tego systemu.       Tworzenie maszyny wirtualnej na VirtualBoxie.       Instalacja systemu operacyjnego FreeBSD 9.0 i386.       Dodatek! Aktualizacja portów (/usr/ports).       Dodatek!