Witam serdecznie
Zostałem poproszony przez użytkowników tego forum o napisanie poradnika jak zainstalować FreeBSD 9.0 i386, więc tak poradnik napisałem
Poradnik napisany dla serwerów Hamachi oraz No-Hamachi.
Jako emulator polecam VirtualBoxa i na nim również będzie tłumaczona instalacja tego systemu.
Tworzenie maszyny wirtualnej na VirtualBoxie.
Instalacja systemu operacyjnego FreeBSD 9.0 i386.
Dodatek! Aktualizacja portów (/usr/ports).
Dodatek!