Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Poprawki stylistyczne dot. Modern (głównie)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli już mamy się czepiać nazwy "Modern" w stylu to kilka usprawnień i nie tylko (kolorem niebieskim oznaczyłem 'rejgrasowe pierdolenie'):

  • Scrollbar można troszkę zmniejszyć, po co ma być taki gruby?
  • Border 1px na scrollbarze nie jest zgodny z stylem Modern,
  • Linki i opis forum (w tabelce) można delikatnie rozjaśnić (są widoczne, ale ten styl nie ma być minimalistyczny, ma być czysty),
  • Zmniejszyć lupkę w szukajce, szukajce zmniejszyć border-radius,
  • Zmienić ułożenie elementów w menu, dodatkowo link do gamehag można oznaczyć stosowną fafafką (jako że jest to external link),
  • Do edycji "Pozostało jeszcze X polubień", ale to akurat Makin wie,
  • Dać domyślne tło profilu (a nie flat background-color), jakiś pattern 'geometric shapes background blue',
  • Skoro szanowny technik uważa justowanie jako wynaturzenie to float right do opisu forum ALBO przerzucenie go na lewą stronę, a linki na prawo,
  • Skoro reputacja ma fajny gradient, to proponuję dodać go informacji o pucharku (ostatnia wygrana).
  • Ikony działów - odświeżcie je panowie, bo stare i brudne :f
Opublikowano
19 godzin temu, Revayerq napisał:

Skoro szanowny technik uważa justowanie jako wynaturzenie to float right do opisu forum ALBO przerzucenie go na lewą stronę, a linki na prawo,

 

Ogólnie tutaj się zgadzam, u nas w firmie powiedzenie jest takie "Justowanie i centrowanie należy do pedałów".

+ dorzuciłbym, żeby forum opierało się na gridzie do 1200px, bo na 1366px te 86% to ciasne bardzo jest.


k4L2ZMS.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.  Zmniejszone

2. Jeden chuk czy z borderem czy bez, ale masz bez.

3. Owszem można i to zrobię

4. Na to mam inny pomysl, wprowadze na mpc po 14.

5. Co proponujesz w związku z ułożeniem?

6. To akurat Makin wie

7. Nie potrzebne, jak będzie więcej próśb to się doda.

8. Nope, kolega wyżej dał Ci znać co o tym sądzi nasze środowisko.

9. Okej, po 14 będzie

10. Zrobione

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...