Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.12.2+][MODY] Star Wars: Rise of The Old Republic


szyszuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S36rZlhVMlGAJmFrAACxopSCh7k09.jpeg

 

   

Teaser 1

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...

Wszyscy znamy ten początek. 

Dziś Waros Team chce przedstawić Wam nowy projekt pt. STAR WARS: Rise of The Old Republic.

O ZESPOLE :

(ŻEBY NIE PRZYNUDZAĆ)

WT powstał w 2014 roku, jest grupką kilku zapaleńców, specjalizujących się przede wszystkim w JAVA SCRIPT, co za tym idzie "ciągnie" ich do Minecrafta. OD 2014 stworzyli wiele projektów na tej platformie, pierwszy z nich był "Waros RPG" - serwer dedykowany na modach od którego wzięła się nazwa naszej grupy. Stworzyliśmy też m.in:
Casarda
Casarda: Plemiona

Waros: Kamienie Bogów
Waros: Krwawy Tron.
Gothic I: MC Edition (wydany tylko w Alpa Testach)

 

Były to serwery na modach w realiach fantasy/post apo.

 

Tym razem bierzemy się za coś co planowaliśmy od początku,  jako fani Gwiezdnych Wojen.

 

 

Rise of The Old Republic polubią nie tylko wyjadacze Star Wars, ale przede wszystkim ONI. Chcemy ukazać liniową fabułę, opowieść z odległej galaktyki rozgrywającej się dawno temu, 3959 lata przed Bitwą o Yavin.

Dla streszczenia opisu fabuły głównie dla tych co nie za bardzo orientują się w tych ramach czasowych, w krótkim skrócie - SEQUEL "KOTOR'A". Czyli gry którą kochają wszyscy, gra która jest ikoną sci fi, tak jak Gothic ikoną fantasy w świecie gier. Oczywiście ktoś powie że już jest takie MMO (TOR) ale według Nas - słabe.

ETAP PRODUKCJI (25.10.2018) - Za mało by pokazać, za dużo by się rozgadywać ;)

 

Kiedy planujemy start?  Celujemy w Święta Bożego Narodzenia A.D 2018 ;)

 

Więcej info wkrótce! Aby być na bieżąco zapraszam na naszą stronę Facebook i Discorda!

Facebook - KLIK

Discord - KLIK
 

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

to pewny rodzaj ciągu tworzonego z różnych znaków, który buduje to serce ;)

 

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][1.12.2+][MODY] Star Wars: Rise of The Old Republic
Opublikowano
Dnia 10/25/2018 o 19:58, szyszuPL napisał:

to pewny rodzaj ciągu tworzonego z różnych znaków, który buduje to serce ;)

 


Java i JavaScript to dwa odmienne języki programowania. :v
Dziwna ta prezentacja, za mało w niej konkretów. 

  

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...