Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odwieczny problem, czyli który serwer wybrać?


Inwestor123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja osobiście gram na PangeaYt2.
Co chwilę są jakieś aktualizacje, udogodnienia.
Póki co jeden z lepszych serwerów moim zdaniem.
Dosyć stabilny - stoi od ponad roku.
Jest łatwo wbić max lvl, ale dużo kombinowania z ekwipunkiem później.
Mimo wszystko polecam jak najbardziej :P

giphy.gif

Opublikowano
7 minut temu, bleyzlxrd napisał:

Ja osobiście gram na PangeaYt2.
Co chwilę są jakieś aktualizacje, udogodnienia.
Póki co jeden z lepszych serwerów moim zdaniem.
Dosyć stabilny - stoi od ponad roku.
Jest łatwo wbić max lvl, ale dużo kombinowania z ekwipunkiem później.
Mimo wszystko polecam jak najbardziej :P

Zrobisz ss m1 jak to wygląda?

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Opublikowano
2 godziny temu, bleyzlxrd napisał:

Ja osobiście gram na PangeaYt2.
Co chwilę są jakieś aktualizacje, udogodnienia.
Póki co jeden z lepszych serwerów moim zdaniem.
Dosyć stabilny - stoi od ponad roku.
Jest łatwo wbić max lvl, ale dużo kombinowania z ekwipunkiem później.
Mimo wszystko polecam jak najbardziej :P

Dawaj ss m1 bo nie uwierzę  :D w jakim sensie kombinowanie z ekwipunkiem? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...