Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w wieku 15 lat


odziemoo23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz też popytać w okolicy czy ktoś znajomy nie potrzebuje pomocy. 

Zawsze to coś dobrego i kogoś uszczęśliwi a w zamian można coś dostać :D

A w internecie można zarobić na wiele sposobów. Jak np. grając w gry i sprzedając dobre eq itp... 
Albo oferowanie własnych usług. Jeśli posiadasz jakieś doświadczenie graficzne lub techniczne :D

837341413742376668518.png

Opublikowano

Jak mieszkasz na wsi, to poszukaj, czy ktoś z mieszkańców twojej wsi nie ma jakiegoś sadu, czy czegoś tam. Na takim zbieraniu jabłek sporo możesz zarobić. A jak jeszcze za godziny płacą, a nie na akord, to jeszcze łatwiej będziesz mógł zarobić.

Opublikowano
Dnia 5.11.2018 o 23:49, Smiguss napisał:

:D w internecie można zarobić na wiele sposobów. Jak np. grając w gry i sprzedając dobre eq itp... 

Albo oferowanie własnych usług. Jeśli posiadasz jakieś doświadczenie graficzne lub techniczne :D

 

Dnia 26.10.2018 o 21:16, Sneakysu napisał:

Na OLX'ie w takim razie poszukaj czegoś

 

Po pierwsze w internecie nic nie sprzeda bo nie ma konta bankowego, a wydawanie tej kasy w skiny raczej go nie interesuje. Na olx też nie znajdzie nic ponieważ jest nieletni. Każde zatrudnienie go jest przestępstwem w pewnym stopniu. 

 

Moja rada to pogadania z rodziną (tata/wujki/dziadki) może potrzebują pomocy za co dadzą Ci jakąś kasę. Problem w tym wszystkim ze jest okres zimowy. Mało możliwości. 

Jedyna taka opcja to odśnieżanie. Popytać się u starszych osób czy za kilkanaście złotych nie mógłbyś im odsniezyc drogi, bądź coś w ten deseń. 

Musisz mieć na uwadze że jednak możesz nic nie znaleźć. Łatwiej w lecie o jakieś dorywczej roboty, chociaz i tam nigdy nic nie wiadomo.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Zarabianie w wieku 15 lat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...