Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Avalon [Dedyk][Easy/Medium]


AvalonMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowy_av_1.png

Nowy Avalon startuje już 26 Października o godzinie 18:00.

Link do prezentacji serwera:

http://avmt2.pl/nowy/prezentacja

 

Kilka ważniejszych informacji na temat serwera:

-Jest to nowy serwer, wszyscy zaczynają od zera

-Stary Avalon nadal istnieje i będzie prowadzony

-Jeśli grałeś na Starym Avalonie i wygrałeś SM lub po prostu je doładowałeś to otrzymasz 100% tych SM jako Smocze Znaki na Nowym Avalonie

  1. Załóż konto na Nowym Avalonie- Rejestracja- Nowy Avalon
  2. Zaloguj się na Starym Avalonie- Stary Avalon
  3. Podaj swój login na Nowym Avalonie i naciśnij "Prześlij Smocze Znaki

-Konta na Nowym Avalonie już nie będą usuwane, więc możecie zacząć zbierać Poleconych, a dzięki nim wpadnie Wam na konto trochę SM

-Pierwsze 10 osób, które osiągną 120 poziom otrzymają od nas nagrody, dokładne info w prezentacji
-Serwer został dopracowany i był "Testowany" ostatnie 9 miesięcy, więc obejdzie się bez niechcianych niespodzianek

Ostatnie zmiany na serwerze: 

Spoiler

-Zwiększono maksymalny poziom do 120
-Zwiększono zdobywane doświadczenie x5
-Poprawiony został drop na serwerze (napisany praktycznie od zera dla szkat, bossów, mobów, metinów)
-Dodano Set broni na 105 oraz 110 poziom
-Dodane Zbroje na 99 poziom, 110 poziom
-Dodano Białego Hwanga na 90 poziom
-Dodano Zbroje oraz Hełm Nekromanty do zdobycia tylko z Lasu Poległych z najsilniejszego Bossa w grze
-Dodano Ekwipunek Azraela na 90 poziom
-Dodano Ekwipunek Przywódcy na 105 poziom
-Dodano nowe typy misji: Bossologia (10 Misji), Polowania (10 Misji), Zbieractwo (10 Misji), Zabijanie (3 Misje)
-Dodano Mapę 99+ (Pustynia Wygnańcó)
-Dodano Mapę 110+ (Smocze Wzgórza)
-Dodano Las Poległych, w którym można zdobyć Ekwipunek Nekromanty.
-Dodano Dungeon na 95 poziom (Bezludna Wyspa)
-Dodano Dungeon od 30-70 poziomu (Labirynt Orków)
-Naprawiono błedy związane z wywalaniem z gry
-Zbalansowano i poprawiono System Petów (wyeliminowano wszystkie bugi)
-Poprawino Sklepy Offline (są bezpieczne)
-Dodano ItemShop w grze z automatycznym logowaniem
-Dodano sklep za Smocze Znaki
-Dodano przypomnienie hasła, pinu do banku, naprawiono wysyłkę e-maili
-Zablokowano DMG Hack oraz parę innych
-Poprawiono bicie na polimorfii (nie wchodził każdy hit)
-Naprawiono wszystkie bonusy zdobywane z misji
-Poprawiono nagrody za misje
-Zwiększono drop oraz szansę przyjęcia itemów przez Biologa
-Zbalansowano DMG potworów na nowych mapach
-Dodano mały Kalendarz Eventowy na stronie
-Dodano nowe Bossy, Metin, Potwory, Ulepszacze
-Dodano Koło Fortuny (Panel Gracza w EQ)
-Odświeżono wygląd klienta
-Dodano ikonkę dla Tutorów w grze oraz dodano ich do Teamu w Liście Przyjaciół
-Dodano Wikipedie serwera w grze
-Dodano podświetlenie ulepszaczy oraz maksymalnych bonów w itemach
-Dodano nowe świecenie zbroi
-Dodane w grze aktualne bonusy postaci
-Naprawiono Kosz w Ekwipunku
-Dodano ulepszanie kostiumów (do +9, dają HP/Silny na potwory)
-Zwiększono zdobywane doświadczenie x5
-Poprawiony został drop ze Szkaty Ripa, tak jak z każdej innej szkaty
-Odblokowano windę w DT
-Poprawiono Deathmatch
-Dodana zamiana potworów na dzikie psy
-Dodano listę najwyższych wygranych w Jackpot na stronie
-Nazwy sklepów nie zcinają gry, sklepy które były odwiedzone mają inny kolor
-Zmniejszono ceny Peleryn Męstwa
-Naprawiono ulepszanie kilofa
-Brak kolizji z Petami
-Zablokowane Wina i Błogosławieństwa w M1 i na wojnach
-Oraz wiele innych mniejszych łatek i aktualizacji

Administracja serwera:

Spoiler

[GA]Admin

[GM]CoolBoy

[GM]IrooKeeZ

[MoD]SweetBlood

 

Link do pobrania patchera:

http://avmt2.pl/patcher/AvalonMT2.exe

Skan patchera:

https://www.virustotal.com/#/file/8fdaba6a64c9b9da2e345ea25eedc996e4bc2a567c0272ae1ab89178627582ea/detection

 

Link do pobrania całego klienta:

http://avmt2.pl/patcher/AvalonMT2.rar

Skan klienta:

skan.png

 

Weryfikacja:

weryf_mpc_1.png

weryf_mpc_2.png

mpc_banner.png

Opublikowano

Jest to najbardziej dopracowana oraz rozwinięta wersja Avalonu, poprzednia odsłona nadal istnieje.

Na serwerze na pewno nie będziecie się nudzić, droga do maksymalnego rozwoju postaci i ekwipunku nie jest krótka, mimo typu serwera Easy.

 

Poprzednia odsłona troszkę nie wypaliła z powodu niektórych błędów, lecz przez cały ten czas aż do teraz pracowaliśmy nad tym, aby je wyeliminować i udoskonalić serwer.

Teraz na takim oto serwerze chcemy dać Wam możliwość równego startu oraz rywalizacji zamiast próbować ożywić serwer, na któym masa osób osiągnęła już wszystko.

 

Pozdrawiamy i gorąco zapraszamy na serwer.

mpc_banner.png

Opublikowano
Dnia 17.10.2018 o 14:00, AvalonMT2 napisał:

Jest to najbardziej dopracowana oraz rozwinięta wersja Avalonu, poprzednia odsłona nadal istnieje.

Na serwerze na pewno nie będziecie się nudzić, droga do maksymalnego rozwoju postaci i ekwipunku nie jest krótka, mimo typu serwera Easy.

 

Poprzednia odsłona troszkę nie wypaliła z powodu niektórych błędów, lecz przez cały ten czas aż do teraz pracowaliśmy nad tym, aby je wyeliminować i udoskonalić serwer.

Teraz na takim oto serwerze chcemy dać Wam możliwość równego startu oraz rywalizacji zamiast próbować ożywić serwer, na któym masa osób osiągnęła już wszystko.

 

Pozdrawiamy i gorąco zapraszamy na serwer.

 Linia nr 2.  Mimo typu easy droga nie jest krótka ?? to zdanie wyklucza grę ''easy''  Macie chyba problem z oceną własnego serwera . Easy to : szybki exp , szybkie eq max kilka dni . Wy chyba celujecie w Medium . Ja gram tylko na ''easy'' ze względu na to że mam mało czasu - praca  . Chcę się pobawić ale nie na 4fun bo na tego typu serwerach masz wszystko na start - nie jara mnie to ^^ . 

 

Więc ja nie zagram . 

Powodzenia ^^.

rmoiyq.png

 

 

  • AvalonMT2 zmienił(a) tytuł na Nowy Avalon [Dedyk][Easy/Medium]
Opublikowano

Serwer wystartował zgodnie z planem o godzinie 18:00.

Gorąco zapraszamy na serwer.

 

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie serwera zapraszamy na nasz FP

https://www.facebook.com/AvalonMetin2/

 

Konkurs na mema, do wygrania 1000SM

http://avmt2.pl/forum/showthread.php?tid=4098

 

mpc_banner.png

Opublikowano

Wbije na niego i wydam parę stów na is gdy otworzą nową wersje zrobię to samo. Niezła maszynka do zarabiania haha 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Serwer typowi medium. Exp trochę żmudny, misje też takie bywają. Myślę, że trochę się rozkręci, kiedy wpadnie więcej graczy.  Polecam i zapraszam do gry.

 

EDIT: Pograłem trochę dłużej. Jednak w misji i ze szkat dropią pierścienie expa i różne itemy, które znacząco usprawniają rozgrywkę. Póki co na serwerze wszyscy expią i robią eq, więc jest dobry moment, żeby zacząć. Polecam jeszcze raz!

'But it's been no bed of roses no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race
And i ain't gonna lose
'

WTF ?! To nie jest reklama... Klikaj!

b234x60.jpg

Opublikowano

Rozumiemy wasze podejście do serwera jednak się troszkę mylicie.

Poświęciliśmy sporo czasu na dopracowanie serwera i jego rozwinięcie.

Na serwerze jest coraz więcej ludzi, a ci którzy wbili raczej go sobie chwalą.

 

Także zapraszamy na serwer do przekonania się czy to jakiś kotlet czy porządny serwer.

 

Wystartował konkurs na 10x400SM, idealne na start, więcej info na naszym FanPage:

https://www.facebook.com/AvalonMetin2/

 

Konkurs na mema został zakończony.

Oto zwycięski mem:

mem_1.png

mpc_banner.png

Opublikowano
12 minut temu, deadman1204 napisał:

Jak exp i inne bajery. Jak tu z cheatami ? Mają jakies zabezpieczenia czy polowa na wh i innych cudach lata ? Opłaca się zaczynac ?

Nie warto. Przeczytaj posty wyżej i będziesz wiedział dlaczego.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Aive zmienił(a) tytuł na Avalon [Dedyk][Easy/Medium]
Opublikowano
Dnia 27.11.2018 o 20:35, Balvario napisał:

A ja miałem sentyment do pierwszego Avalona sprzed dobrych kilku lat, nie ten szit co teraz...

 

Ja też. Grałem tam dłuuugi czas. Pamiętam wbicie się na Topkę. Ta satysfakcja :D A wszedłem i tak jakoś... meh ;/


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

17. Prezentacje nieaktywne 28 dni zostaną zamknięte i przeniesione do działu „Archiwum Prezentacji Serwerów”.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...