Skocz do zawartości

Telefon do 3.5k

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo polecę iPhone'a 8+, iOS jest według mnie najlepszym systemem, a po ostatniej aktualizacji jest jeszcze lepiej - bateria trzyma zauważalnie dłużej a także telefon działa jeszcze szybciej. Osobiście używam go już prawie od roku i na nic nie narzekam - wcześniej miewałam problemy z czasem pracy na baterii, ale jak już wspomniałam, iOS 12 rozwiązał ten problem. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania odnośnie telefonu - śmiało pytaj. :) 

iPhone 8+ ze względu na to że producent udostępnia aktualizacje ios dłużej niż to bywa w przypadku androida. Ogólnie system ios jest lepiej zoptymalizowany.

Edytowane przez MrAdrian976

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

4 godziny temu, Dexude napisał:

No i właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem. Na 3 lata będzie oplafalnijszy p20 pro czy ip8+?

iP8+ na pewno przez te trzy lata będzie miał wsparcie - najnowszego iOS'a dostał model 5s z 2013 roku. Poza tym na pewno nie będzie tak, że po dwóch latach zrobi się z niego zmulona cegła, tylko dalej będzie działał bardzo płynnie, czego mi zawsze brakowało przy telefonach z Androidem po dłuższym użytkowaniu.

3 godziny temu, MrAdrian976 napisał:

Gwarantuje ci że przez cały okres użytkowania android nie będzie tak płynnie chodził jak ios.

Jesteś debilem, jeśli nie wiesz w jaki sposób zmienił się android przez ostatni rok, dwa to się nie wypowiadaj.

Mój 3 letni Xiaomi MI5 chodzi wciąż bardzo płynnie, wciąż dostaje aktualizację MIUI i (UWAGA) po aktualizacjach chodzi płynniej niż w dniu premiery.

Dnia 5.10.2018 o 12:03, MrAdrian976 napisał:

iPhone 8+ ze względu na to że producent udostępnia aktualizacje ios dłużej niż to bywa w przypadku androida. Ogólnie system ios jest lepiej zoptymalizowany.

Nie w każdym przypadku, Xiaomi wybija się przed szereg.

2 minuty temu, xMrJoint napisał:

Jesteś debilem, jeśli nie wiesz w jaki sposób zmienił się android przez ostatni rok, dwa to się nie wypowiadaj.

Mój 3 letni Xiaomi MI5 chodzi wciąż bardzo płynnie, wciąż dostaje aktualizację MIUI i (UWAGA) po aktualizacjach chodzi płynniej niż w dniu premiery.

Nigdy nie miałeś iPhona biedaku więc się nie wypowiadaj. ios jest lepiej napisanym systemem przez co zawsze będzie płynniej chodził. Nie pisz mi tutaj polaczku cebulaczku o jakich chińskich xiaomi bo się tylko ośmieszasz. 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

• Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Telefon do 3.5k   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...