Skocz do zawartości

Jak obejść bana?

Ysymo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodze do was z problemem napisze to w skrocie.

Gralem w fornite z ziomeczkiem na pc i jak sie wyjebalem i czekalem na ziomka to stwierdzilem ze odpale sobie w oknie metina z wh, wiec odpalilem metka i injectora i wstrzyklem w metina mh z wh.

Zagralem mecz w fornite, w miedzy czasie bot ciagle bil na metku i przy probie zagrania kolejnego meczu wypierdolilo mnie do menu z jakims komunikatem (Wkleiłem już poniżej), lecz wylaczylem bo chcialem szybko wrocic do meczu, ale problem sie powtarzal pisze cos w stylu Problem vpn, sprawdz polaczenie lub cos tam, ale dowiedzialem sie ze to banicja jest.

Wiec moje pytanie czy idzie to jakos obejsc lub cokolwiek? Pisalem z wyjasnieniami do epic, czekalem 42 dni na odpowiedz to odpisali mi ze mam podac nazwe konta i na to nic mi nie odpisali, wiec lekko sie zdenerwowalem i napisalem po raz kolejny to samo co na poczatku z danymi konta, odpisali ze blokada jest na sprzet i jedynie pomoze zmiana kompa. Lecz jest maly problem bo wlasnie kurwa komputer kupilem niecały rok temu i dosyć dużo dałem...

(Dodam że też sporo poszło na vki co epic totalnie to olał jak im o tym napisałem :D W sumie całą moja wiadomosc zlali :sex:)
IP mam od innego dostawcy niz te na ktorym dostalem "bana", format komputera, reinstall fornite nie pomogly. Bawilem sie tez w jakies systemy awaryjne, kasowanie z rejestru itp.
Ktoś coś, cokolwiek? 

Czy juz moge zapomniec o grze na moim pc?

Dodam zdjecie z owego komunikatu. (Screen jest z google, ale mam ten sam komunikat)

BTmvCpw.jpg

Edytowane przez Ysymo

• Aive zmienił(a) tytuł na Jak obejść bana?
Dnia 10/3/2018 o 20:54, Ysymo napisał:

Niestety nic nowego nie ma w tematach, ale dziękuję za miłe chęci. :confused:

Epic Games prowadzi politykę zerowej tolerancji wobec cheaterów - jeżeli cheatowałeś w innej grze to znaczy, że możesz w przyszłości zrobić to samo w ich tytułach więc nie masz co liczyć na odpowiedź z ich strony. Co do obejścia to po za zakupem nowych podzespołów lub zestawu nie ma sposobu.