Skocz do zawartości

Marihuana

Bóbr.

Rekomendowane odpowiedzi

• 4 tygodnie później...

Zioło nielegalne a alkohol który niszczy tysiące rodzin na świecie dostępny w każdym sklepie :v Jeśli następne pokolenie zamiast sięgać po alkohol przy stresie/problemie sięgną po zioło to jestem jak najbardziej za legalizacją. Chyba lepiej najarać się, wyluzować po czym spędzić wieczór z rodziną przy filmie niż iść pod monopolowy, wyjebać z 7 kustoszy po czym wrócić do domu i znęcać się nad  swoją rodzinką :v 

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Marihuaniści to podludzie, opiowraki to dobre chłopaki

niby taka nieszkodliwa, a ludzie mieszają ją z rakotwórczym tytoniem "bo to marnotrawienie palić czystą", tymczasem ja wstrzykuję sobie kolejną dawkę fentanylu (używają go w szpitalach więc wiadomo, że dobry lek) moją sterylną strzykawką niczym w szpitalu

wiadro.jpg

po tylu latach aż się musiałem nauczyć pisać na tym forum żeby zwyzywać marihuanistów 

Edytowane przez :):PxD

Ciekawi mnie podejście ludzi do tematu. Bo jak widać coraz więcej państw decyduje się na taki krok - legalizację. Skoro Państwo ma na tym zarabiać ogromne sumy to co za różnica czy ludzie się będą truć dymem czy alkoholem skoro i tak jesteśmy obojętni dla naszego rządu :D
Byt by się może polepszył.

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

1 godzinę temu, Astern napisał:

Uważam, że każda używka  powinna być legalna, zupełnie jak kiedyś w US było wszystko legalne tylko, że w przeszłości uważali ludzie to za lekarstwo. Gdzie te stany się podziały...

Jest tak w jakimś państwie ameryki południowej :D

Szczerze mówiąc byłem nawet w pewnym ośrodku osób uzależnionych i takich co brały różne świństwa. (Jako temat szkolny) 

Nic nie mam do marihuany i w ogóle. Ale patrząc jak to niszczy człowieka i tracisz przez to kontrolę nad własnym życiem.

To myślę tylko o tym że trzeba być serio zdesperowanym i nie dawać sobie rady w świecie którym żyjemy. 

I niestety to jest realne myślenie i taka jest prawda. Szkoda mi tych wszystkich ludzi co się wypowiadały w tym ośrodku. 

837341413742376668518.png

1 minutę temu, Smiguss napisał:

Szczerze mówiąc byłem nawet w pewnym ośrodku osób uzależnionych i takich co brały różne świństwa. (Jako temat szkolny) 

Nic nie mam do marihuany i w ogóle. Ale patrząc jak to niszczy człowieka i tracisz przez to kontrolę nad własnym życiem.

To myślę tylko o tym że trzeba być serio zdesperowanym i nie dawać sobie rady w świecie którym żyjemy. 

I niestety to jest realne myślenie i taka jest prawda. Szkoda mi tych wszystkich ludzi co się wypowiadały w tym ośrodku. 

Tak bo patrzymy na to przez pryzmat nielegalności.

Aczkolwiek patrząc na rząd i wszystko związane z przygotowaniem do legalizacji nie jesteśmy na to gotowi. Po pierwsze trzeba zmienić prawo. Potem postawić punkty, w których można legalnie zakupić. Pozyskać produkt, którego nikt raczej się pozbywać nie chce. Znaleźć specjalistów  w sprawie uzależnień od marihuany (wiadomo, że możliwość uzależnienia jest znacznie mniejsza od alkoholu, natomiast od wszystkiego można się uzależnić). Kończąc na ostatnim, uświadomienie społeczeństwa. Bo większość osób w wieku 45+ stawia marihuanę na równi z kokainą co jest dziwne, ale zrozumiałe patrząc w jakich czasach żyli ludzie, o których mowa :D

8 minut temu, Bóbr. napisał:

Tak bo patrzymy na to przez pryzmat nielegalności.

Aczkolwiek patrząc na rząd i wszystko związane z przygotowaniem do legalizacji nie jesteśmy na to gotowi. Po pierwsze trzeba zmienić prawo. Potem postawić punkty, w których można legalnie zakupić. Pozyskać produkt, którego nikt raczej się pozbywać nie chce. Znaleźć specjalistów  w sprawie uzależnień od marihuany (wiadomo, że możliwość uzależnienia jest znacznie mniejsza od alkoholu, natomiast od wszystkiego można się uzależnić). Kończąc na ostatnim, uświadomienie społeczeństwa. Bo większość osób w wieku 45+ stawia marihuanę na równi z kokainą co jest dziwne, ale zrozumiałe patrząc w jakich czasach żyli ludzie, o których mowa :D

No racja i sam widzę oraz potrafię rozpoznać jak ktoś bierze marihuanę. 

Bo to jednak jest widoczne w naszych czasach gołym okiem. Wiadomo każdy ma własne życie i decyduje o nim a mi może być tylko szkoda tych ludzi. 

Mimo wszystko to że ludzie 45+ biorą dalej marihuanę itp... To już jest przesada moim zdaniem. Jednak tak jak poprzednio wspomniałem i trzymam się tego. Życie każdego człowieka to też jego własne decyzje ale też w tym wszystkim przyczynia się rząd i państwo. Niestety jesteśmy tak kierowani i tylko nasze świadome myślenie może nas obronić od błędnych decyzji. I tak jak państwo nas kontroluje, to i w ten sposób działa wiele produktów które dostajemy i spożywamy. 

837341413742376668518.png

4 minuty temu, Smiguss napisał:

No racja i sam widzę oraz potrafię rozpoznać jak ktoś bierze marihuanę. 

Bo to jednak jest widoczne w naszych czasach gołym okiem. Wiadomo każdy ma własne życie i decyduje o nim a mi może być tylko szkoda tych ludzi. 

Mimo wszystko to że ludzie 45+ biorą dalej marihuanę itp... To już jest przesada moim zdaniem. Jednak tak jak poprzednio wspomniałem i trzymam się tego. Życie każdego człowieka to też jego własne decyzje ale też w tym wszystkim przyczynia się rząd i państwo. Niestety jesteśmy tak kierowani i tylko nasze świadome myślenie może nas obronić od błędnych decyzji. I tak jak państwo nas kontroluje, to i w ten sposób działa wiele produktów które dostajemy i spożywamy. 

Od kiedy marihuane się bierze? Myślałem, że się pali, a alkohol się pije :P