Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Taocc.pl | KANAŁY PRYWATNE | STABILNY | PUBLICZNY


qwertyuiopasdfghjkl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NtijtgX.png

 

Szukasz dobrego i solidnego serwera TeamSpeak3?

Grasz z przyjaciółmi a nie możesz dobrze i szybko się z nimi porozumieć?

Potrzebujesz własnego kanału dla gildii? Poszukujesz spokojnego miejsca do rozmów?

Denerwują Cię już lagi, cięcia w rozmowie na obecnym serwerze z którego korzystasz?

 

 

Dobrze trafiłeś\aś.

 

 

Zapraszam na serwer: Taocc.pl

Gdyby nie działało IP, użyj: 51.38.135.8

 

 

Co oferujemy:

 

 

- solidny POLSKI hosting (niskie pingi, brak lagów, pełna ochrona antyDDos),

 

- darmowe kanały dla każdego,

 

- ciekawe i oryginalne rangi,

 

- uprzejma i pomocna administracja,

 

- dobrze skonfigurowane przydatne boty automatyzujące serwer,

 

- brak IPloggerów.

 

 

 

Jesteśmy otwarci na propozycje, również te dotyczące współpracy.

 

U nas masz tez możliwość zagrania w niektóre gry również z Administracją.

Dopiero zaczynamy naszą działalność więc proszę o różne uwagi bądź istotne informacje.

 

 

 

Aktualnie posiadamy 32 sloty aczkolwiek ubiegamy się o licencje 512 slotów.

 

hiI5eoJ.png

IP : Taocc.pl & 51.38.135.8

b_350_20_ED6BBE_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano
Cytat

 

Zapraszam na serwer: Taocc.pl

Gdyby nie działało IP, użyj: 51.38.135.8

 

"<13:04:28> Próba określenia nazwy hosta taocc.pl
<13:04:29> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na taocc.pl
<13:04:34> Połączenie z serwerem nie powiodło się"

 

Skonfigurujcie pierwsze poprawnie DNS'y :) Ponieważ nikt nie będzie się łączył specjalnie przez numeryczną adresację.

 

- "ciekawe i oryginalne rangi" - Od kiedy rangi mogą być ciekawe? Oraz oryginalne? :v Posiadacie to co posiadają wszystkie inne nowo wychodzące TeamSpeaki,

- "dobrze skonfigurowane przydatne boty automatyzujące serwer" - Brak sensu zdania, wspomnijcie o tym iż pisaliście paręnaście razy, aby skonfigurował wam bota, z czego na następny dzień na serwerze był inny boty Query (I tak przez może tydzień).

 

Jak wiadomo lubię się wypowiadać na temat praktycznie każdego serwera w sposób nijaki, więc nie odbierzcie tego w zły sposób. - Jestem przyzwyczajony do prościzny oraz minimalizmu.

Opublikowano
Dnia 23.09.2018 o 13:11, 7TEZY napisał:

"<13:04:28> Próba określenia nazwy hosta taocc.pl
<13:04:29> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na taocc.pl
<13:04:34> Połączenie z serwerem nie powiodło się"

 

Skonfigurujcie pierwsze poprawnie DNS'y :) Ponieważ nikt nie będzie się łączył specjalnie przez numeryczną adresację.

 

- "ciekawe i oryginalne rangi" - Od kiedy rangi mogą być ciekawe? Oraz oryginalne? :v Posiadacie to co posiadają wszystkie inne nowo wychodzące TeamSpeaki,

- "dobrze skonfigurowane przydatne boty automatyzujące serwer" - Brak sensu zdania, wspomnijcie o tym iż pisaliście paręnaście razy, aby skonfigurował wam bota, z czego na następny dzień na serwerze był inny boty Query (I tak przez może tydzień).

 

Jak wiadomo lubię się wypowiadać na temat praktycznie każdego serwera w sposób nijaki, więc nie odbierzcie tego w zły sposób. - Jestem przyzwyczajony do prościzny oraz minimalizmu.

Hmm widzę, że utrata kidmoda szybko podziałała + w czym problem, że odeszlismy od bota pełnego błędów na coś innego;)

NjHbyKJ.png

IP: Taocc.pl

TeamSpeak tworzony z pasji.

Opublikowano
Dnia 24.09.2018 o 21:47, Sasanekk_ napisał:

Hmm widzę, że utrata kidmoda szybko podziałała + w czym problem, że odeszlismy od bota pełnego błędów na coś innego;)

Jakim prawem oceniasz czyjąś osobę oraz kogoś obrażasz w temacie na temat swojego serwera?

Serwer niczym się nie wyróżnia od innych, dużo zbędnych kanałów oraz "oznaczeń", ikony także pomieszane co źle się komponuje.

Już prze**chany styl prezentacji graficznej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...