Skocz do zawartości

Fake, podróby - sklep

Polecane posty

Cześć,

od dawna szukałem jakiegoś contentu na którym mógłbym budować kanał YouTube. Po namyślę zauważyłem, że na polskim YouTube nie ma kanału stricte poświęconego podróbką-jak je odróżniać, jak wyglądają, ich jakość etc. w języku polskim. Przedmioty będę porównywał 1:1 do oryginałów. Porównam wszystkie aspekty wizualne, jakościowe, cenowe.

Do rozpoczęcia projektu przez 3 miesiące gromadziłem budżet-zebrałem 1,5k, co myślę, że na początek pozwoli Mi na +/- 3 filmy. Zamówiłem już z kilku stron, kilka przedmiotów-czekam na paczki i zabieram się za pracę.

Jest jeszcze tylko jeden problem-nie znam wielu stron, które oferują takie przedmioty do kupna i tu przychodzę z prośbą do Was: znacie jakieś strony z ww. przedmiotami? Coś polecicie sprawdzonego?

-mogą być też przedmioty z serwisu ebay/aliexpress znanych marek(nie wiem jak tego szukać)

Strony, które znam:

-wish

-aliexpress

-ebay

-interbuty

No i przy okazji możecie wyrazić opinię: co sądzicie o pomyślę? Jest potencjał? 

Pani Kasia

Jeśli chodzi o aliexpress to jest pełno grupek na FB z recenzjami - często wrzucają tam linki do różnych podróbek, z resztą na niektórych znajdziesz tylko takie aukcje - wystarczy poszukać. Oczywiście na aliexpress w teorii nie można sprzedawać takich rzeczy, więc tak łatwo ich nie wyszukasz, chociaż na większość są jakieś skróty - przykładowo szukając zegarek od Daniela Wellingtona powinieneś wpisać „dw watch”. Tych skrótów jest pełno, na pewno też znajdziesz je w internetach. Pamiętaj, że musisz się liczyć z możliwością kontroli i kary za wprowadzanie podróbek.

Co do samego kanału się nie wypowiem, mnie taka treść na YT nie interesuje. :) 

Autor tematu Napisano (edytowany)

/odświeżam. 

Tematy odświeżamy tylko przyciskiem "Odśwież ten temat".

Edytowano przez Aive

Pani Kasia

stolicą podróbek marek high fashion / streetwearowych jest taobao, tu masz liste kilku sklepów ( niektóre są zamknięte, ale jak poszukasz to znajdziesz):

https://www.reddit.com/r/FashionReps/wiki/trusted

a tu takie forum gdzie często ktoś zarzuci linkiem do aukcji:

https://www.reddit.com/r/FashionReps/

aha i jak nie rozumiesz po chińsku to kupuj przez agenta, np superbuy

Edytowano przez 67d64b62d9

3 godziny temu, 67d64b62d9 napisał:

stolicą podróbek marek high fashion / streetwearowych jest taobao, tu masz liste kilku sklepów ( niektóre są zamknięte, ale jak poszukasz to znajdziesz):

https://www.reddit.com/r/FashionReps/wiki/trusted

a tu takie forum gdzie często ktoś zarzuci linkiem do aukcji:

https://www.reddit.com/r/FashionReps/

aha i jak nie rozumiesz po chińsku to kupuj przez agenta, np superbuy

@67d64b62d9 byłbyś w stanie powiedzieć jak działa superbuy? gdzie i jak tego użyć?

1 minutę temu, kVkis napisał:

@67d64b62d9 byłbyś w stanie powiedzieć jak działa superbuy? gdzie i jak tego użyć?

wklejasz link do aukcji na taobao na stronie superbuy i płacisz przez superbuy kartą albo paypalem i jakiś chińczyk za darmo kupuje za ciebie produkt z taobao i zamawia go do magazynu superbuy gdzie możesz zlecić zdjęcia produktu lub docelowo zlecić przesyłkę z magazynu do siebie.

tylko pamiętaj zamawiać dużo rzeczy (ale też nie za dużo bo zatrzymają ci przesyłke i będziesz przesyłać rachunek itd) naraz bo inaczej shipping z chin nie będzie ci się opłacać. aha i zaznacz usuwanie metek i opakowania to jest szansa, że nie zapłacisz cła. i raczej zamiast dhl używaj ems to szansa na oclenie towaru będzie mniejsza.

a tu jakiś haul

Pani Kasia

@67d64b62d9 zamawiałeś coś osobiście? Miałbym kilka pytań na priv, jeśli tak.

Jeśli chodzi o mnie to od dluższego już czasu nie kupuję na allegro czy na olx. Mam wrazenie,ze na serwisach tych masz podróbkę na podróbce i trudno jest znaleźć dla siebie coś konkretnego.  Poza tym jak widze buty albo bluzę w cenie o jakieś 50% niższą od najnizszej ceny w autoryzowanych sklepach, to od razu włacza mi się czerwona lampka.Może dlatego, ze w przeszłości zostałem na tym oszukany i jestem teraz bardzo uwrażliwiony na to na co wydaję swoją kasę. Na szczęście udało mi się odzyskać pieniądze.

Wolę sprawdzone sklepy.  Jak ten https://www.braggashop.pl/brain-dead-familia-prod-33

Edytowano przez walkin

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...