Skocz do zawartości

Samsung Gear FIT 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego wynika, że opaska będzie kompatybilna z iPhone'm - https://itunes.apple.com/pl/app/samsung-gear-fit/id1117312500?l=pl&mt=8, jedynie w adnotacji można znaleźć, że "Samsung Gear is not Compatible with iPad and iPod touch".

Co do samej opaski nie podpowiem - mi wystarcza mój Mi Band 2, ale ja nie trenuję, więc w tej kwestii lepiej żeby wypowiedział się ktoś inny. :) 

18 minut temu, Aive napisał:

Z tego wynika, że opaska będzie kompatybilna z iPhone'm - https://itunes.apple.com/pl/app/samsung-gear-fit/id1117312500?l=pl&mt=8, jedynie w adnotacji można znaleźć, że "Samsung Gear is not Compatible with iPad and iPod touch".

Co do samej opaski nie podpowiem - mi wystarcza mój Mi Band 2, ale ja nie trenuję, więc w tej kwestii lepiej żeby wypowiedział się ktoś inny. :) 

No też mam akutualnie Mi Banda 2,ale chyba nie da się go ustawić pod ćwiczenia typowo siłowe,żeby mierzył puls i spalone kalorie :/

1 minutę temu, Swifty napisał:

No też mam akutualnie Mi Banda 2,ale chyba nie da się go ustawić pod ćwiczenia typowo siłowe,żeby mierzył puls i spalone kalorie :/

Mierzenie pulsu w tej opasce jest beznadziejne i nawet nie ma sensu z tego korzystać, nie wiem jak w nowej wersji - podobno w trójce coś się zmieniło, ale jeszcze nie miałam okazji przetestować.

• 2 tygodnie później...
Dnia 27.09.2018 o 19:02, 5elephant napisał:

Jeżeli zakup ma być typowo do treningów możesz rozglądnąć się w tych pieniądzach, za stricte sportowym zegarkiem, np około 600 zł kosztuje Polar M430 z bardzo dokładnie pomiary, pracuje w trybie całodobowym lub fitness / running. Współpracuje z iOS. 

Dzięki za propozycję.Czy będzie np. mierzył tętno,kalorie itp podczas treningu siłowego?