Skocz do zawartości

Szukamy ekipy do pomocy tworzenia serwera Minecraft.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.. Muszę zacząć od tego czego oczekujecie.. Minimum 10 lat? To jest śmieszne patrząc na to pod kątem - technik ma 22 lata, administrator ma 13 i jak się dogadają? Teksty też nie powalają.. Szczególnie interpunkcja i te dwa 3 punkty. A to "wszelkie potrzebne do pracy udogodnienia", czyli jak zostanę Waszym grafikiem to kupicie mi Photoshopa? Jak mam to interpretować.

Dnia 12.09.2018 o 22:18, DengerCat napisał:

Witam. 

Przeczytałam zgłoszenie i jestem zaciekawiona. Można z panem pogadać na ts lub dc odnośnie co bym mogła robić na serwerze ?

Witam,
przepraszam za późną odpowiedź, proszę o kontakt po przez email [email protected] , tam napiszę szczegóły, później zaproszę na rozmowe na Discord.

Dnia 12.09.2018 o 23:48, AlexsanderARG napisał:

Hmmm.. Muszę zacząć od tego czego oczekujecie.. Minimum 10 lat? To jest śmieszne patrząc na to pod kątem - technik ma 22 lata, administrator ma 13 i jak się dogadają? Teksty też nie powalają.. Szczególnie interpunkcja i te dwa 3 punkty. A to "wszelkie potrzebne do pracy udogodnienia", czyli jak zostanę Waszym grafikiem to kupicie mi Photoshopa? Jak mam to interpretować.

Witam, 
otóż odpowiadam już na tą wiadomość. Oczekiwania są podane na ilustracji w temacie, znajdują się nam najważniejsze oczekiwania, więcej informacji można zasięgnąć na naszym email [email protected], co do wieku, proszę mi wierzyć lub nie, ale to zależy od kultury, życzliwości i tolerancji osób trzecich, czy 22 latek dogada się z 12 latkiem bez problemu. Kolejny punkt ''wszelkie potrzebne do pracy udogodnienia", z czystą szczerością i ze zwrotem honoru mówię, że źle określiliśmy ten oto punkt, co do udogodnień, chodziło nam o np. takie małe szczególiki jak dokupienie większej ilości ramu, jeżeli technik będzie miał jakiś projekt, który ten ram będzie potrzebował, oczywiście interpretacja była dobra, ale jak już mówię, źle i nie dokładnie określiliśmy ten punkt, ale co do tego programu, to bez przesady, wiadome jest to, że jeżeli ktoś stara się o role grafika serwera, to każda osoba taka powinna mieć własny program, czy program posiada licencje, czy też nie, to zależy od kogoś osoby. Jeżeli są jeszcze jakieś wątpliwości, które mógłbym sprostować, zapraszamy na [email protected]

Edytowane przez gamemine

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Szukamy ekipy do pomocy tworzenia serwera Minecraft.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...