Skocz do zawartości

Internet mobilny bez limitu danych?

Bóbr.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ze względu na charakter pracy jaką wykonuję i styl życia poszukuję oferty internetu mobilnego bez limitu danych.

Mianowicie, fajnie jeśli oferta uwzględniałaby LTE. Jeśli jednak nie ma pełnej swobody w kwestii "bez limitów" czyli każdy operator / dostawca internetu zwalnia jego prędkość po przekroczeniu danego limitu gb interesowałaby mnie oferta, w której internet nie zwalnia do minimum i nadal jest użyteczny. Co mam na myśli?

Jeśli przekroczę te załużmy 100gb i internet zwalnia chicałbym mieć możliwość pobierania plików czy oglądania czegoś na yt z w miarę przyzwoitą prędkością.
Jeśli znacie takie oferty będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Co do ceny takiego abonamentu, to fajnie byłoby zmieścić się w kwocie 50zł,  najlepiej aby umowa była na okres nieokreślony lub rok.
Z góry dziękuję za pomoc i najlepszą podpowiedz na pewno w jakiś sposób wynagrodzę :D

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

@Bóbr. Korzystam z tego internetu od prawie roku i nie posiadam żadnych zastrzeżeń. Możesz pobrać nawet 2TB danych i internet nie zmniejszy swojej prędkości. Jedynie co musisz zrobić to sprawdzić jak jest zasięgiem T-Mobile w Twojej okolicy, jak daleko jesteś od najbliższego BTS'a i jak mocno jest on obciążony. Najłatwiej to zrobić kupując jakiś najtańszy starter T-Mobile z pakietem internetu i wykonać testy prędkości o różnych porach dnia. W zestawie z internetem otrzymujesz router.