Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fresh Start 01.11.2018 - Faronnia MU Season 3 Episode 1 | Low~Mid Rates | New customs


Faronnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem grać ale widze, że starzy gracze z serwera zachowują wszystkie itemki więc raczej podziękuję. Tez się zastanawiam co to za fresh start?!..  Szukają mięsa armatniego czy co? Albo wszyscy zaczynaja od zera albo niech się wypchają.. Nawet ten kolejny start nie uratuje tego serwera bo ludzie chcą żeby od poczatku było fair play a nie jakieś dziwne układy i podział na starych 'lepszych' graczy i nowych. Wszędzie gdzie robi się fresh start całkowicie kasuje się baze danych z takich bzdur jak itemki itp .. Raczej na miejscu admina nie liczyłbym na wielu nowych graczy. Albo chce żeby każdy miał takie same szanse na początku albo niech zadowoli się tylko garstką starych graczy.. Wybór należy do niego. Na chwilę obecną ja podziękuję i poczekam na coś innego..

Opublikowano

SERVER IS NOW ONLINE
>>> https://faronnia.com <<<

 

To help keep the start of our server fair, we have made Gold Membership unavailable until Monday 05.11.2018 .

 

We have also discovered that we have somehow accidently removed the F10 Auto-AFK Bot from our mu game client during our last updates and fixes. We will be adding it back within 1 or 2 days.

 

Thank you, and enjoy the game!

 

Please remember to vote for us on our listed MMO-Topsites and receive triple the normal free Web Credits reward.

 

fmumu_new118_zpszibfweya.jpg

Opublikowano

A wiec sprawa ma sie tak ..... gracze z tamtej edycji zachowali credyty i uklady oraz wiedze o zen bugu ...adminowi odpowiada ten uklad zreszta serv jest ulozony po kase a wec bb all

Opublikowano

Mala refleksja na temat serwera.....serwer ustawiony pod kase widac ze sporo pracy wlozyli w niego pozatem mozna wszystko kupic i byc top jeden , graczy zbyt wielu niema ludzie maja po 2-3 konta . Starzy gracze z poprzedniej edycji zachowali kredyty a wiec mieli ulatwiony start pozatem znaja zen bug i kupuja od innych graczy kamole itp. . Pobawie sie troche jeszcze tu do konca roku zobacze jak sie bedzie rozwijal . Ludzie afk bo jest bot niedogodnosc polega na tym ze tylko atakujacy .     

 

Pozdrawiam all

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...