Skocz do zawartości

Problem z włączeniem gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem ze znajomym pograć w WoW-a na serwerze prywatnym "Warmane",pobraliśmy wersję "Cataclysm". Po uruchomieniu aplikacji "wow.exe" wyskakuje mi komunikat o treści "Cannot stream required archive data. Please check the network connection". Wszedłem więc na stronę tego priva żeby sprawdzić o co chodzi i większość mam zrobioną jak tłumaczyli. Nie chciałbym pisać do tamtego supportu ponieważ, nie umiem zbytnio angielskiego i nie chciałbym się ośmieszyć ;P . Dodam też, że mam jeszcze na kompie pliki innego priva- Heroes wow.                                                

(sprawdzałem plik "Realmlist.wtf" i wszystko jest tak jak powinno)

Z góry dzięki za pomoc ;P

Wow.bmp

1 godzinę temu, Dum3l20 napisał:

Głupie pytanie, ale z tego co pamiętam (kiedy stawilem serwer wowa), to wystarczył taki problem jak chociażby spacja w realmlist. Upewnij się że jej nie ma. 

Nie ma żadnej spacji. W realmlist mam wszystko dobrze ustawione

set realmlist logon.warmane.com
set patchlist logon.warmane.com

9 godzin temu, bizo97 napisał:

odblokuj pliki/cały folder. Właściwości>odznacz tylko do odczytu. Solved.

Coś się dzieje ale nie wiem co. Odznaczyłem to i spróbowałem uruchomić grę i było tak jak wcześniej. Ponownie otworzyłem Właściwości tego folderu i opcja była dalej zaznaczona (nie mogę jej odznaczyć(mam uprawnienia administratora)

Może nie masz administratora lub uprawnień. Ewentualnie przenieś wowa do jakiegoś innego folderu, możliwe że brakuje Ci też jakiegoś pliku. Jak grasz z kolegą to spróbuj od niego skopiować gre. Możesz jeszcze pobierać sobie mini client od atlantisa i zmień w relamist tylko tą linijke "set realmlist (tu będzie atlantis więc zmieniasz na warmane)".
Wydaje mi się, że Ty masz tego mini klienta ale pewnie zmieniłeś całość na to warmane. Zmień tylko tą linijkę co Ci napisałem. Wg mnie nie może się połączyć z serwerem do pobierania plików potrzebnych na odpalenie klienta.

Edytowane przez bizo97

giphy.gif