Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Współwłaściciela, oraz technika na serwer teamspeak3


Adeo:¥

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Poszukuję Współwłaściciela na serwer TeamSpeak3 
Oferuję:
Współpracę
Zaangażowanie


Oczekuję:
Zaufania
Dofinansowania


Technik
Oczekuję:
Zaangażowania
Dobrej Pracy

Oferuję
Współprace
Zaangażowanie

Więcej informacji na pw lub gg:  62182435

 

Opublikowano

Dofinansowania? 

Mogę podjąć się jako współwłaściciel oraz technik, ale wtedy prędzej Ty powinieneś mi zapłacić niż ja Tobie ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, Sztalixon napisał:

Dofinansowania? 

Mogę podjąć się jako współwłaściciel oraz technik, ale wtedy prędzej Ty powinieneś mi zapłacić niż ja Tobie ;)

Ja? niby za co mam ci zapłacić?

Opublikowano
14 godzin temu, Adeo:¥ napisał:

Ja? niby za co mam ci zapłacić?

Oczekujesz dofinansowania za posadę współwłaściciela/technika. 

Po 1. czy posiadasz licencję AAL, skoro masz zamiar pobierać opłatę od współwłaściciela/technika? 

Po 2. nie sprecyzowałeś czego wymagasz/czego oczekujesz - zrobiłeś po prostu "na odpierdol"

Po 3. za co masz mi płacić? Za to, że jestem technikiem i utrzymuje Twój serwer.

 

Mogę podjąć się współpracy ale nie na takich warunkach jakie ty stawiasz, bo są dla mnie śmieszne. Oczekujesz, że ktoś Ci zrobi i utrzyma serwer? To się mylisz, bo tutaj nie ma głupich person. 

Opublikowano

Potwierdzam to co up ! gość wymaga aby wszystko zostało zrobione (zrobiłem wszystko począwszy od kanałów) mial do mnie problem że byłem dość dlugo zmutowany gdyż musialem zająć się 3 tygodniowym synem ! po drugie spamuje mi cały czas że mam JA zapłacić za licencje i za VPs bądz dedyka i jest taki bezczelny że wykorzystuje moją obecną sytuacje (Kanal na YT oraz mam współprace z serwerami Metin 2 ) że powiedział iż mam brać za reklame serwera kase aby kupić licencje i mam JA za nia zapłacić NIE POLECAM !

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Opublikowano

Pisz na pw:

IP: XXX.xx

Twój wiek: Xx

Czy masz VPS: Tak/Nie

Czy bede mial dostep do VPS: Tak/Nie

Ile chcesz hajsu?: xxx

 

Napisz do mnie na pw taką wiadomośc tylko wypełnioną ;)

A ja ci odpowiem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...