Skocz do zawartości

[SA:MP 0.3.7][RP] LS-Life.pl


Stiflernik

Rekomendowane odpowiedzi

qgJQ1P3.png


Witajcie! Chcielibyśmy przedstawić Wam "nowy projekt na scenie SA:MP", jakim jest LS-Life.pl!
Rozgrywkę zaplanowaliśmy w mieście "głównym", najlepiej wszystkim znanym, czyli w Los Santos.
Zapewne zapytacie co nas wyróżnia - otóż przede wszystkim "przyjazna" ekipa, a co za tym idzie dobry, jak nie bardzo dobry kontakt na linii Gracz - Ekipa, Ekipa - Gracz, następnie można wymienić w pełni autorski skrypt rozwijany od listopada ubiegłego roku.
 
Pierwszy "zarys" serwera powstał właśnie w listopadzie, gdy my - grupka znajomych - postanowiliśmy stworzyć coś nowego, dzięki czemu będziemy mogli zrzeszać liczne pule graczy, od graczy dla graczy, pamiętajcie.
W ostatnim czasie nasza ekipa przeszła ogromne zmiany, jedne na plus, drugie na minus, lecz się nie poddaliśmy i wychodzimy do Was - Graczy - z oficjalnym zaproszeniem.
Póki co zapraszamy Was na naszego oficjalnego discorda serwerowego oraz na nasz fanpage na Facebook'u, będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie nas odwiedzić!
Start serwera wstępnie planujemy na koniec wakacji lub początek września.
 
 
7MebTQL.png           Kliknij tutaj!
 
MDLL7M0.png           Kliknij tutaj!
 
k7xqPGF.png           Kliknij tutaj!

 

tXq0iOa.png


W tym punkcie przedstawimy Wam jedynie kawałeczek naszego skryptu, więcej będziecie mogli zobaczyć na forum, lecz to już niedługo..
 
- Budynki o charakterze mieszkań w blokach,
- Zautomatyzowane urzędy, sprzedawcy - wystarczy podejść do aktora i kliknąć klawisz 'y',
- Powiew świeżości w zakupie budynku, wystarczy wejść w pickup i wpisać komendę,
- Fotoradary umieszczone w różnych zakamarkach Los Santos,
- Nowoczesne kartoteki dla służb porządkowych,
- Zmieniony system zdobywania umiejętności strzeleckich, koniec z ASG,
i wiele, wiele więcej!
 
 

VbwAQ7b.png


Bez nich, zapanował by nieład w mieście, a o kogo chodzi? Oczywiście o organizacje porządkowe, nazywane również instytucjami oficjalnymi, bez nich po prostu się nie obejdzie.
Przygotowaliśmy różne "niespodzianki" dla organizacji porządkowych, lecz w taki sposób aby nie mogli się zbytnio wywyższać nad innymi, przecież od tego nie są, prawda?
 
Po długich rozmowach podjęliśmy decyzję, że na serwerze spotkacie 3 organizacje porządkowe występujące normalnie, oraz jedną w systemie epizodycznym, a dokładniej będą to Los Santos Police Department, Los Santos Government, Los Santos Rescue Center i ostatnia - epizodyczna - Federal Bureau of Investigation.
 

5TtjPh8.png


Czy bez półświatka przestępczego można się obejść? Oczywiście odpowiedź może być tylko i wyłącznie jedna, nie.
 
Dla osób grających w organizacjach przestępczych przygotowaliśmy różne "małe" smaczki, a między innymi ładunki wybuchowe - tak, od tej pory organizacja przestępcza będzie mogła zamówić ładunek, który może podłożyć na dowolnych drzwiach, lecz trzeba pamiętać jedno, nikt anonimem nie jest i błąd prędzej czy później popełni, a do tego możemy wam zdradzić kolejny "smaczek" - Mafie otrzymają dostęp do wytrychów, którymi będą mogli kraść pojazdy instytucji publicznych, takowy pojazd będzie przypisywany do grupy, a więc będzie można się spodziewać różnych ciekawych akcji w wykonaniu takowych grup.
 
 

tKPbZYc.png


Gospodarka musi być "jakoś" zasilana, dlatego biznesy są jej nieodłączną częścią.
Gracz będzie miał możliwość złożenia wniosku o stworzenie biznesu, a w nim będzie musiał wybrać rodzaj swojego przedsiębiorstwa, między innymi będzie mógł stworzyć firmę o charakterze spedycyjnym, potocznie zwaną "firmą kurierską", która będzie obsługiwała dostawy produktów z magazynu, który będzie ulokowany na Dokach Los Santos, a następnie będzie owe produkty zwozić do wyznaczonych firm.

 

 


 

Wszystko co dobre, musi się skończyć(?)


Coś w tym jest, prawda? Lecz nie tym razem! - To jest dopiero początek, nowej, pięknej przygody!
Już niedługo nasze forum ujrzy światło dzienne, a będzie to kolejne ogromne mB6d2zD.png(BOOM) liczymy, że się tam ponownie zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [SA:MP 0.3.7][RP] LS   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...