Skocz do zawartości
GeRu

Instagram - rozwój profilu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 147 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, prowadzę na instagramie profil dotyczący designu z naciskiem na projekty koszulek dla drużyn piłkarskich. Po około pół roku posiadam dopiero 1,3k followersów. Pomimo tej liczby obserwujących aktywność pod postami jest niska. Nie korzystałem z opcji wykupienia danej liczby followersów gdyż zależy mi na zbudowaniu w pewien sposób interakcji z osobami wyświetlającymi publikowane przeze mnie posty. I tutaj pojawia się pytanie do forumowiczów: czy posiada ktoś z Was duży profil na instagramie i jest w stanie udzielić mi kilku rad dotyczących rozwoju profilu? Kładę tutaj nacisk na w miarę szybki proces przybywania obserwujących oraz na wzrost aktywności pod postami. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i udzielone rady. Dla chętnych zostawię link do profilu poniżej, jeśli godzi to w regulamin forum proszę o taką informację. Sam profil myślę, że może przypaść do gustu fanom piłki nożnej.

www.instagram.com/7_gfx

Pani Kasia

Przede wszystkim większa aktywność na profilu, możesz dawać jakieś "zajawki" nowych projektów, pytać o sugestie albo co followerzy by chcieli zobaczyć. Więcej relacji, wykorzystanie IGTV i powiązania z fanpagem na FB. Do tego najlepszą  formą promocji przy niskim koszcie jest tworzenie viralowych rzeczy i później próba dystrybucji tego na innych większych profilach wraz z oznaczeniem Twojego profilu.

Co do kupowania followersów, bo wiem, że pewnie kusi, to zwykle nie warto, bo i FB i IG czyszczą cyklicznie takie konta.

Dołącz do jakiejś grupy na fb o tej tematyce i tam się zareklamuj/ tam dodawaj posty z dołączonym linkiem do ig. Wiem że 1 gość który designował kurtki jeansowe zaczął przedstawiać swoje projekty na grupie streetwearowej i tak się wybił do w miare dobrego poziomu. 

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 147 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...