Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tani klucz Minecraft Windows 10 Edition - opinie użytkowników


xemont

Rekomendowane odpowiedzi

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Tani klucz Minecraft Windows 10 Edition - opinie użytkowników
Opublikowano

Nie wiem jak to jest z tą wersją na Windows 10, aczkolwiek swego czasu było coś takiego że mogłeś zakupić konto za 3 zł i wtedy otrzymywałeś login i hasło do gry, oczywiście nie tylko ty, a paru którzy zakupili takie konto. Z tym jest pewnie podobnie. ;)

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W windows 10 masz coś takiego jak Microsoft Store, w nim masz różne gry i aplikacje w tym również i minecrafta.
Sklep posiada również realizację kodów i bonów upominkowych.
Kupujesz ten kod na allegro i wpisujesz w odpowiednie miejsce w sklepie, po czym 'kupujesz' za ten kod minecrafta i to tyle. 
Czerpiesz przyjemność z gry. ;)

standard (1).gif

Opublikowano
Dnia 6.09.2018 o 13:56, Lúthieen napisał:

W windows 10 masz coś takiego jak Microsoft Store, w nim masz różne gry i aplikacje w tym również i minecrafta.
Sklep posiada również realizację kodów i bonów upominkowych.
Kupujesz ten kod na allegro i wpisujesz w odpowiednie miejsce w sklepie, po czym 'kupujesz' za ten kod minecrafta i to tyle. 
Czerpiesz przyjemność z gry. ;)

Jemu nie chodzi o to jak to się robi, tylko raczej dlaczego taka niska cena, skoro orginalnie w sklepie kosztuje ponad 120 zł. ;)

Opublikowano

Tego to nie wiem. Ja swój klucz kupiłam za 5zł na allegro i wszystko działa do tej pory. A sprzedawane były w sposób identyczny do tego, tyle że facet robił to zza granicy. 
Może to ma jakiś związek z ceną. 

standard (1).gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No cena trochę niska plus do tego opis ^^

,,OTRZYMUJESZ GOTOWE DANE DO KONTA NA WŁASNOŚĆ I OD RAZU MOŻESZ GRAĆ

WSZYSTKO PRZYGOTOWUJEMY ZA CIEBIE. NIE MUSISZ WYKONYWAĆ SKOMPLIKOWANYCH DZIAŁAŃ"

Więc wydaję mi się że do tego konta będzie miało dostęp kilka osób.

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...