Skocz do zawartości

TSUDZIKA.PL | PUBLICZNY | STABILNY | DARMOWY

AquaRotto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zmechu Zgodzę się nic tu nie jest opisane. 

Sama prezentacja nie zachęca nikogo do nawet wejścia na taki serwer teamspeak. Prezentacja napisana na szybko. Weź zobacz sobie inne prezentacje i porównaj je do tej twojej. 

Wątpię w to że licencja jest prawdziwa, lecz to są tylko przypuszczenia bo tak jak napisałem wyżej nie wejdę na teamspeak po takiej słabej prezentacji. 

Lecz życzę powodzenia w projekcie. 

Pomogłem? Daj +

No to wszedłem :-)

- na poczekalni zdecydowanie za głośno.

- regulamin trochę nieprzemyślany i napisany bez pomysłu. "Serwer jest dla osób w każdym wieku" - czemu to służy? " Zakaz używania nicków/awatarów które są [...] i mają stosunek religijny lub historyczny" - nie rozumiem, to nie mogę mieć nicku np. Napoleon? "Zakaz omijania bana" - i co z takim delikwentem zrobicie, dacie mu bana? :-)

- kanałów jest 50, z czego zajętych 5 a 45 zajmuje tylko miejsce i straszy

- nie rozumiem i nie lubię jak muszę subskrybować kanały ręcznie

I tak jak pisałem na początku - nie ma u Ciebie nic czego nie ma na 99,99% innych TSów. Ale wiem że początki są trudne :-)

ts.virtual-gaming.eu - nie polecam, 2/10 :-)

To tak:

Bot muzyczny gra za głośno!! (Miałem słuchawki na 50% a i tak prawie spadłem z fotela)

Na co tyle kanałów? Na co?! (https://gyazo.com/6c5f64f2b1e56a11f02bda5050b9009c)

Syf w ikonkach/rangach

Minusik za brak baneru

Jedyne co jest spoko to układ kanałów

Ogólnie wygląda to jak jakiś prywatny serwer, a nie publiczny ?

Ocena 4/10

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum TSUDZIKA.PL | PUBLICZNY | STABILNY | DARMOWY   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...