Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Nie będę jakoś specjalnie się tutaj rozpisywał. 

Sprawa jest prosta. Jestem w stanie za sponsorować serwer Minecraft. Jako front-end designer posiadam spore zaplecze serwerów wirtualnych, jak i maszyn dedykowanych. Większość moich serwerów stoi pusta, tak więc warto by je wykorzystać w jakiś sensowny pomysł. Serwery są opłacone z góry do końca 2019 roku - oczywiście będą przedłużane na kolejne lata ;)  . 

Szczegóły dot. serwerów podam po kontakcie na PW - ewentualnie dajcie znać w postach to się skontaktuję.

Jeśli chodzi o mnie to tak jak wspomniałem, jestem front-end designerem, zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz zarządzaniem serwerami ... no i kilka innych rzeczy związanych z IT, ale to nie ważne :D .

Ja i Minecraft? Hmm... tak naprawdę nie gram już od wersji 1.7.2, a zacząłem grać od wczesnych wersji Alpha. W czasach wersji 1.2.5 posiadałem własne serwery Minecraft ... które... prosperowały całkiem dobrze :) . Także myślę, że jakaś wiedzę na temat Minecrafta mam hehe.

Czego oczekuję?

A no oczekuję kreatywnego pomysłu na serwer. Jeśli masz plan na zrobienie fajnego serwera, który przyciągnie uwagę graczy - pisz do mnie śmiało i przedstaw jak to by miało wyglądać. 

Najlepiej, aby pisały osoby, które mają już jakąś wiedzę z zakresu tworzenia serwerów Minecraft. Co prawda jestem w stanie pomóc, ale nie mam aż tyle czasu aby się w to jakoś specjalnie angażować. 

Na koniec dodam, że jeśli będzie kilka fajnych pomysłów to nie widzę problemu, aby za sponsorować kilka serwerów ;) .

Tak więc czekam na Was i Wasze pomysły. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Piszcie śmiało, pytajcie, proponujcie , nie bójcie się przedstawić pomysłu, każdy wezmę pod uwagę i rozważę, bo wiem jak kiedyś było ze mną :).

Pozdrowionka!

gra.png

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Zostanę sponsorem   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...