Skocz do zawartości

Problem z wartością VAR

Raflicki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Otóż mam problem ze skaczącym VAR'em, mianowicie gram na Laptopie Lenovo ThinkPad T530, procesor i7, 8gb ram, Karta Graficzna: NVidia NVS 5400M. Fps mam różnie, raczej koło 100 stałe, ping w granicach 8-30, zależy od serwerów. No i problem mam tylko i wyłącznie z tym VAR, bo zazwyczaj oscyluje w granicach 0.x-3/4. No i to jest do zniesienia, ale ostatnio skacze do 9-10 a nawet 25-30. Są wtedy mega klatki.. Dodam, iż FPS nie spadają wtedy. 

Wie ktoś może co ma wpływ na to? Jak to naprawić?

Po pierwsze - o który VAR czy chodzi? Ten przy fps jest twój, ten na dole jest po stronie serwera.

Po drugie - jakie masz rate'y i jaki posiadasz internet (prędkość, dostawca, wifi czy ethernet)?

Po trzecie - jaką ten laptop ma kartę sieciową i czy ma ona aktualne sterowniki?

Po czwarte - windows 7 czy 10? Jeśli 10 to która wersja (1507, 1511, 1607, 1703, 1709, 1803)?

Bez tych informacji to ja osobiście w niczym ci nie pomogę, ale pewnie znajdą się fachowcy, którzy na wszystko mają złoty środek - format.

Na początek polecam zrobić dwie rzeczy - zresetować config (usunąć go całego) oraz sprawdzić spójność plików gry.

• Aive zmienił(a) tytuł na Problem z wartością VAR