Skocz do zawartości

Jest tu ktoś z MPC RT?

nafson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...

Siemasz, wbiłem na mpc pierwszy raz od 3 lat na mpc patrząc po moich postach, przypomniały się stare czasy i opanowała mnie totalna nostalgia..

Nie wiem czy mnie pamiętacie, byłem w mpc rt od drugiego sezonu i ścigaliśmy się, forumowe plakietki były najlepsze! :D
Do dnia dzisiejszego jest mi przykro, że world skończył jak skończył i nie znalazł godnego następcy, nigdzie nie byłem w stanie tak dobrze wczuć się w grę,
poczuć klimat i czerpać z tego frajdę jak właśnie w NFS World. Zamknięcie serwerów to był strzał w mordę, soczysty liść prosto ze strony EA. 

W ogóle nie ogarniam nowego stylu forum, które już z rok czy dwa jest, a wszystko właśnie przez zamknięcie worlda, kiedyś to było forum :D 
Pozdro @nafson, @TheVolume was pamiętam i dla reszty starej gwardii mpc rt oczywiście ;)  

• Aive zmienił(a) tytuł na Jest tu ktoś z MPC RT?
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak ,ale gra nie jest rozwijana, ma niską popularność. W rising hub to jest rozwój a tu nic. I tak obie gry mają niską popularnoć, przestarzałą oprawę graficzną. Na pc mamy forze horizon 3 i 4, gta online. To wypchneło nfs world i całą serię need for speed.

8902314106109971000808.jpeg

• 2 tygodnie później...
Dnia 12/31/2018 o 19:05, nafson napisał:

Jest działajacy NFSW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://soapboxrace.world/

Sprawdziłem i działa .

Wracamy do gry!!!!

Już bardziej z sentymentu niż chęci spędzenia kolejnego dnia w nfsie, wejść i odwiedzić stare śmiecie zawsze warto. 

Póki co mam problem z pobraniem plików gry, prosi o wybór innego CGN, gdzie innego niestety nie ma. Jakby ktoś coś wiedział może pomóc, jak znajdę więcej czasu zagłębię się w temat jak to obejść.

@edit
Pobieram pliki ze strony nazwijmy to "producenta",  są instrukcje do odpalania gierki co prawda po rusku, ale translate działa jak należy. Zdam jeszcze relację jak już się zaloguję.

Edytowane przez DonSpecu

https://vk.com/page-98012462_54767512 - tutaj cała instrukcja jak pobrać (z linkami), zainstalować i uruchomić, jedyne co to trzeba przez translator przepuścić chyba że zna ktoś ruski. 

Ogólnie gra się bardzo przyjemnie, graczy trochę jest, poprawione błędy EA n.p. czat działa normalnie, WSZYSTKO za IGC, piękna gierka. 

• 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...